4 משחקי בדסמ למתחילים

4 משחקי בדסמ למתחילים

אם אתם אוהבים את האהבה שלכם קשוחה אתם יכולים להתחיל להשתעשע במשחקי שליטה. סצנת הסאדו מאזו בישראל ובשאר מקומות בעולם, סצנה הידועה בראשי התיבות בדסמ – הפכה ליותר נפוצה ויותר פופולארית וגלויה וכיום אנשים שאוהבים סקס קצת יותר קשוח או משחק מקדים שכולל משחקי כוח ושליטה: יכולים להנות ממגוון רחב של אביזרי מין לשעשועים ומשחק מקדים לפני ההנאה הגדולה. 

אז איזה 4  משחקי בדסמ למתחילים כדאי להכיר? הנה כמה דוגמאות: 

משחק של עבד ושליטה – בין אם אתם רוצים להיות עבדים לבין אם אתן רוצות להיות שליטות: חשוב לדעת שבאמצעות מסכות גג עם קולרים ורצועות ריסון אפשר להנות ממשחק של עבד ושליטה או הפוך: משחק של שפחה ושליט. חנויות אביזרי מין מחזיקות מגוון רחב של מחסומי פה, גאג'ים, קולרים, רצועות ריסון ושאר מוצרים שיתאימו בול עבור המשחק המקדים הפרוע ביותר שתוכלו לדמיין. 

משחקי ריסון – מוצרי ריסון גם הם נחשבים פופולריים משום שהם מספקים משחקי קשירה לגברים ונשים שרוצים לשלוט או להיות נשלטים. כיום יש מוצרי קשירה כמו רסטריינרים, חבקים או אזיקים באמצעותם אפשר לכבול אחד את השני למיטה ובכך לבצע את זממכם בבני הזוג. 

חדירות עמוקות – משחק של חדירות עמוקות נעשה באמצעות דילדו או ויברטורים וגם באמצעות ביצים אנאליות מסוגים שונים. באמצעות חדירות של דילדו, כמו זה שנמצא על מוצר בשם סטרפאון אפשר להחדיר אחד לשני דילדו חזק וקשוח אל מגוון רחב של פתחים בגוף. 

השוטר הרע – משחק משטרתי שבו את יכולה להתחפש לשוטרת ואתה יכול להתחפש לשוטר קשוח שחוקר ולוקח בכוח את כל מה שהוא רוצה. משחקים שכוללים תלבושות סקסיות יספקו מקסימום הנאה ומשחק מקדים לגברים ולנשים שרוצים להיות חלק מסצנת הסאדו מאזו בישראל.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...