4 אמצעי המניעה היעילים ביותר

מתוך מכלול אמצעי המניעה הקיימים בשוק, קיימים 4 אמצעי מניעה נגד הריון שהם בעלי אחוזי ההגנה המיטביים ביותר והם גלולות למניעת היריון, VCF , קונדום ודיאפרגמה.

גלולות למניעת היריון

גלולות למניעת היריון אשר ניתנות על פי מרשם רופא, מאפשרות הגנה לקיום יחסי מין בכל תדירות ללא חשש להיקלט להיריון.

נשים רבות התרגלו לשימוש במוצר זה והן נוטלות את הכדור הראשון מתוך הסדרה ביום האחרון של המחזור החודשי וכך כדור אחד בכל ערב עד שמסתיימת הסדרה הנוכחית.

בחודש שלאחר מכן מבצעים התנהלות זהה וכן הלאה. בהתאם לרצון להיכנס להיריון, מבצעת האישה הפסקה יזומה בנטילת הגלולות, כדי לאפשר לרחם להיערך לקליטת העובר.

VCF 

VCF היא שיטה חדשנית הפועלת באופן מקומי וקוטלת את תאי הזרע שחודרים לנרתיק. האישה מחדירה דף אחד של מוצר זה לאזור הסמוך לצוואר הרחם ובדרך זו לזרעים המגיעים לא יכולה להיות השפעה, כיוון שהם מאבדים את האפקטיביות שלהם לאורך כל המגע המיני. 

יש לצרוך דף אחד בכל מגע מיני ולא להתרחץ אלא לאחר שש שעות וזאת כדי למנוע היריון עקב אי הימצאותו של החומר הנוגד בגוף.

קונדום 

הלבשת קונדום איכותי על איבר המין הזכרי עוצרת את הזרעים מלהגיע לרחם של האישה ולכן אינם מאפשרים את המפגש בין הביצית לבין הזרע שעשוי להוביל להיריון.

דיאפרגמה 

דיאפרגמה היא טבעת מחומר מתכתי אשר מוחדרת לצוואר הרחם. הרופא מחדיר אותה פנימה והיא אמורה להישאר במקום זה לאורך כמה שנים. בזכות הימצאותה של הטבעת, המפגש בין הביצית לזרע אינו מפרה. אחת לכמה שנים ובהתאם לרצון הלקוחה ולהוראות היצרן, מוציאים את הדיאפרגמה ומחדירים חדשה.

האפקטיביות של כל המוצרים הללו מתקרבת למאה אחוז.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...