5 סלטים מוכנים שישאירו אתכם עם טעם של עוד

אם יש משהו שאי אפשר בלעדיו בשום אירוע, הוא כמובן סלטים. מבחר סלטים טוב ואיכותי, תמיד ייתן תחושה כיפית ונינוחה בכל אירוע. במאמר זה, נביא לפחות חמש סלטים מוכנים שישאירו אתכם עם טעם של עוד..

5 סלטים מוכנים שישאירו אתכם עם טעם של עוד |

 

  • סלט בטטה

 

אם יש משהו שמבדיל את עצמו מכל שאר הסלטים, הוא סלט בטטה. אחד מהסלטים היותר טעימים שאני כשף, ממליץ לכל אירוע. הוא טעים יותר ככל שמשקיעים בו את זמן הטיבול והבישול ובעל צבעים ממגנטים שלא ישאירו שום אורח אדיש שלמראה שלהם.

 

  • סלט חמוצים

 

אחד מהסלטים היותר מוכרים שניתן למצוא בכל אירוע אבל בדיוק פה, אני חייב לומר מילה; אם יודעים איך לעשות את סלט החמוצים, יחד עם התבלון הנכון, מקבלים את אחד מהסלטים היותר מעניינים שקיימים כמעט בכל אירוע.

 

  • סלט ערבי

 

איך שלא נהפוך את זה, סלט ערבי הוא סלט שאי אפשר באמת לוותר עליו ולכן הוא כלול בכל תפריט של חברות קייטרינג בראשון לציון, תל אביב, חיפה או כל אזור אחר בארץ. הוא מגיע עם צבעים משחררים ואותנטיים ומהווה את אחד הסמלים היותר חשובים שיש לעולם המזרחי ערבי להציע. סלט ערבי הוא כל מה שצריך לאירוע מושלם.

 

  • סלט מוקפצים

 

הערבוב הסיני יחד עם ירקות הארץ ישראליות, יוצרות חגיגה שלמה בצלחת. סלט מוקפצים משנה אווירה לא משנה היכן תגישו אותו. הוא נראה טוב, טעמו עשיר ומלוטש וגוונו ייחודי, כזה שתוכלו למצוא רק בסרטים האסייתיים.

 

  • סלט בריאות

 

איך בכלל אפשר לפתוח אירוע ללא סלט בריאות – אחד מהסלטים האהובים ביותר על אזרחי ישראל בכלל ובעלי הדיאטה בפרט. הוא עשיר בטעמים אך יחד עם זאת, משרה אווירה בריאה ושלווה לגוף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...