גיטרה אקוסטית

גיטרה אקוסטית

גיטרה אקוסטית היא גיטרה מעץ בעלת תיבת תהודה גדולה. ההבדל העיקרי בינה לבין גיטרה קלאסית הוא ברמת המתח של המיתרים, אשר מתוחי פי שניים מאשר בגיטרה קלאסית.

זהו גם הגורם העיקרי להבדל בצליל הגיטרות ובמבנה שלהן.

למרות המאפיין החשוב של גיטרה אקוסטית, באיכות הצליל המתקבלת בזכות תיבת תהודה ולא בזכות אמצעי הגברה שונים, אפשר לחבר גיטרות אקוסטיות למגבר חשמלי כדי לקבל צליל מוגבר ולנגן בהופעות גדולות.

איכות וייחודיות

גיטרות אקוסטיות כמו גיטרות Taylor וכלי נגינה אחרים, נהנות עם השנים מיכולות חדשות בזכות פיתוחים טכנולוגיים שונים. לכן אפשר למצוא גיטרות אקוסטיות עם צליל עמוק, חם ועשיר, עם או בלי חיבור למגבר חשמלי, עם צליל, מבנה ועיצוב ייחודי – ככל העולה על דעתכם.

גודל יוצא דופן

אחד המאפיינים הייחודיים של גיטרה אקוסטית הוא הגודל שלה. היא גדולה בהשוואה לגיטרה קלאסית וודאי בהשוואה לגיטרה חשמלית. זאת כדי לאפשר מקום לתיבת תהודה גודלה המעניקה לגיטרה צליל עשיר ועמוק.

מיתרי פלדה

נהוג להשתמש במיתרי פלדה על גיטרה אקוסטית. זהו מנהג לקוח מגיטרה חשמלית, כאשר בגיטרה אקוסטית יש 6 מיתרי מתכת שנותנים לה צליל מיוחד. זה הצליל שהצליח למצב אותה בתור כלי נגינה מוביל לנגינה אקוסטית רכה, בלדות רוק ושירים שקטים.

יש גיטרות אקוסטיות עם 12 מיתרים, הנחשבות כלי נגינה בעלי עוצמה אדירה, שיכולים להפנט את הקהל וליצור צליל מיוחד.

מחיר גיטרה אקוסטית

מחירי גיטרה אקוסטית הם בין המאפיינים שהפכו אותה לכלי נגינה כל כך נפוץ. אפשר למצוא גיטרה אקוסטית במחיר שווה לכל נפש, באיכות נגינה טובה, שתאפשר לכם לנגן כל שיר שאתם אוהבים, בבית, בין חברים, או על החוף ואפילו מתחת לחלון של בחורה יפה – אם אתם ממש מאוהבים ואמיצים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...