דירות באתונה – האם שווה להשקיע בהן היום

המשבר הכלכלי החמור שפקד את אתונה לפני מספר שנים הביא לירידה משמעותית במחירי הנדל"ן. משקיעים מכל רחבי העולם מיהרו לרכוש נכסי נדל"ן בערים הגדולות של יוון עם דגש על אתונה. אותם משקיעים כבר רואים היום תשואה ומוכרים את הנכסים ברווח. ישראלים רכשו באתונה דירות לטובת מכירה במחיר גבוה ממחיר הקנייה או במטרה להשכיר את הנכס בחוזה ארוך טווח. מחירים זולים הפכו דירות באתונה להשקעה זמינה ומשתלמת. 

מה המצב בשוק הנדל"ן באתונה היום?

לאלו שרוצים להבין למה לקנות דירה ביוון, כדאי לדעת כי הכלכלה של יוון נמצאת במגמה של התחזקות, התייצבות ושיפור. הערך של נכסי הנדל"ן עולה וכך גם הביקוש לדירות להשכרה. דירות באתונה במיקומים הנכונים מושכרות בחוזים ארוכי טווח לסטודנטים ומשפחות. בעלי הדירות נהנים מתשואה קבועה ויציבה. יוון מבקשת לעודד השקעות זרות ובהתאם מציעה תנאים טובים והטבות מס למשקיעים זרים. 

האם כדאי לקנות היום דירות באתונה?

מחירי הדירות באתונה עלו והתייצבו מאז המשבר הכלכלי אך נותרו עדיין נמוכים. משקיעים שימהרו לבצע עסקאות יצליחו עוד לנצל את חלון ההזדמנויות ולרכוש דירות באתונה במחירים משתלמים. בין תושבי העיר אתונה ישנם רבים שעדיין נמצאים בתהליך של שיקום כלכלי ואין להם יכולת כלכלית לרכוש דירה. הדבר מעורר ביקוש גבוה לדירות להשכרה ובעלי הדירות מרוויחים בהתאם. 

המחירים הגבוהים בענף הנדל"ן בישראל אינם מאפשרים למשקיעים קטנים לרכוש דירות. במחיר של דירה במרכז העיר באתונה תצליחו לרכוש כאן בישראל דירה קטנה וישנה מאוד בפריפריה. משקיעים שהתגברו על החשש מפני השקעות נדל"ן בחו"ל בוחרים את נכסי הנדל"ן שלהם על פי פוטנציאל הרווח. 

איך מתחילים?

השקעות נדל"ן בחו"ל כדאי ללוות עם חברה מקצועית בשם נדל"ן אחד על אחד שמכירה היטב את השוק המקומי ואת נהלי המס. הליווי המקצועי מבטיח מענה מלא לכל שאלה כך שאתם יכולים משלימים את הרכישה רק כאשר אתם מקבלים מידע מלא.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

גגונים לרכב

סוגי גגונים לרכב

כאשר אתם רוצים לרכוש גגון לרכב, אתם נתקלים במרחב עצום של דגמים ויתכן שכבר לגמרי איבדתם את הכיוון. מה אתם צריכים באמת. כמובן שבחנות המוכר

קרא עוד »
הדברה בתל אביב

הדברה בתל אביב

תל אביב היא עיר ללא הפסקה. העיר השנייה בגודלה בישראל מבחינת האוכלוסייה וללא ספק העיר הפעילה ביותר בארץ. בתי עסק, מרכזי בילוי, משרדים ובתים מסוגים

קרא עוד »