בני ינאי – תרומה מרשימה לחברה הישראלית

בני ינאי

דעו לכם כי בני ינאי מצליח לעשות זאת שוב ושוב וזאת כאשר מדובר על תרומתו לחברה הישראלית. הרי בני היגע למצב בו הוא אלוף משנה במילואים, כאשר הוא אחראי על הגזרה הצפונית. כמו כן, הוא השתתף במהלך שירותו בקורס קצינים של הצנחנים וזאת לצד כך שהוא מילא שלל תפקידים נוספים בצבא. נוסף על כן, הוא הצליח רבות גם על אזרחי ונדבר על כך במאמר הבא.

תפקידים בכירים ברשות המיסים

לאורך השנים הצליח בני ינאי להגיע עד למילוי תפקידים מאוד בכירים ברשות המיסים. בין היתר הוא נהיה סמנכ״ל משאבי אנוש וזאת לאחר שהיה אחראי על אגף החקירות. כך באופן עקבי הוא הצליח להשיג היעדים שלו ולהתקדם בצורה מאוד מרשימה בארגון הזה וזאת בין היתר הודות ליכולות המקצועיות המרשימות שרכש בצבא ובאקדמיה.

התרומה של הקריירה הצבאית

בכל הנוגע להצלחה של בני ינאי ניתן לומר כי לקריירה הצבאית הייתה השפעה מכרעת על היכולת שלו באזרחות. בני הגיע למצב בו הוא משפר בצורה משמעותית את יכולות הניהול שלו ומצליח להגיע הכי רחוק שרק אפשר וזאת בין היתר הודות לכך שהוא רכש כישורים מאוד חשובים בצבא אשר היו רלוונטיים בכל ארגון הוא נמצא ועובד בו.

הידע האקדמי של בני והתועלת שלו

לבסוף נרצה להזכיר כי התואר הראשון והשני של בני ינאי סייעו לו להגיע למצב בו הוא משיג את היעדים שלו ומגיע הכי רחוק שרק אפשר. הוא למד מנהל עסקים וכך הוא הצליח להתקדם בקריירה שלו אל עבר תפקידים בכירים יותר ובצורה עקבית למדי. כך שכל אחד מכם יכול ללמוד מכך רבות וזאת ללא יוצא מן הכלל. היו בטוחים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

מערכות ישיבה לבית

איך לבחור מערכת ישיבה לסלון?

הסלון הינו החדר הייצוגי בבית ואחד החדרים אליו מגיעים כל בני הבית. הוא המקום האידיאלי לאירוח חברים בני משפחה ועוד. מבין הפריטים החשובים שיש בהם

קרא עוד »