בועז דקל – האיש שאוהב אתגרים

בועז דקל

ישנם אנשי עסקים שאוהבים ללכת על בטוח. הם פונים לתחום שהם מכירים, תחום שאחרים כבר הצליחו בו ומנסים לרכב על הגל. לא מחפשים דברים מיוחדים, לא מחפשים אתגרים. המטרה שלהם היא להשקיע סכומי כסף שעומדים לרשותם ולנסות לייצר רווח משמעותי. 

לעומת זאת, יש את בועז דקל. האיש שמוכן לקחת על עצמו אתגרים משמעותיים ולעמוד בהם. לא מתוך כוונה לסכן את כספו או את כספם של אחרים, אלא להמציא דברים יש מאין. כלומר, הוא נכנס לשוק שאיננו מפותח, איננו קיים בצורה אמיתית בישראל, ומנסה לייצר אותו כמעט מאפס, על מנת שהצרכן הישראלי יוכל ליהנות ממוצרים ושירותים איכותיים. 

דוגמא טובה לכך, היא חברת PMI   אותה הוא הקים בסוף שנות התשעים ושמה לה למטרה, לייצר, לשווק ולהפיץ מוצרים לילדים ובני נוער, משחקים וצעצועים ברמה הגבוהה ביותר. על פניו, מדובר על שוק קיים, אך צריך לזכור, בדרך כלל חברות בתחום זה לא משקיעות באיכות המוצר, אלא יותר בכמות. PMI משקיעה באיכות. 

איך בועז מתחרה באמזון 

אך זה לא האתגר היחידי שהוא לקח על עצמו. עם השנים, בועז דקל הקים אתר אינטרנט בשם אמיגו אשר מטרתו להתחרות בחברת אמזון. כיצד? דרך האתר יכולים הורים להזמין מוצרים לילדים ובני נוער, במחירים אטרקטיביים, בתנאים נוחים, כאשר מדובר על מוצרים איכותיים, ברמה גבוהה. 

הרעיון הוא, במקום שהורים יצטרכו להזמין מוצרים לילדים שלהם דרך אתר בינלאומי, מבלי לדעת מה הם מקבלים ועם עלויות גבוהות, הרי שכאן, יכולים ההורים ליהנות מאפשרות לרכוש מוצרים במחירים זולים יחסית, וליהנות ממוצרים ברמה גבוהה מאוד. מוצרים שיכולים להחזיק מעמד זמן רב ולשרת את ילדיהם לאורך שנים ללא שום בעיה. אין ספק זה יכול לפתור לא מעט בעיות ולחסוך לא מעט כסף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

סדנאות בישול תל אביב

סדנאות בישול תל אביב

אם אתם מגיעים לנופש בתל אביב, מארגנים יום כיף או יום גיבוש בתל אביב כדאי בהחלט לבחון את עולם הקולינריה העשיר שיש לעיר המדהימה הזו

קרא עוד »
סדנאות בצק סוכר

מה לומדים בסדנאות בצק סוכר

כל העיסוק בבצק סוכר והאפשרות ליצור באמצעותו עוגות מעוטרות בעיטורים ייחודיים, היה שמור כמעט אך ורק לחגיגות האצולה. הם ידעו היכן לרכוש את המוצר או

קרא עוד »