היתר בניה לבריכה פרטית

בריכה בבית, זה לא חלום? הרבה ישראלים חולמים על דופלקס עם בריכה רחבת ידיים, מיטת שיזוף וקוקטייל עסיסי. אבל במציאות, לפני שאתם בונים בריכה תצטרכו לקבל כמה אישורים קריטיים בלעדיהם לא תוכלו להתחיל.

החוק בישראל קובע שבריכה פרטית היא מבנה קבוע לכל דבר ועניין והוא מחייב אישור בנייה ועמידה בנהלי בטיחות שונים. 

אז אם אתם רוצים את הדרך הקלה יותר אתם יכולים לבחור בבריכות גומי בנויות, אבל כמובן שזה לא אותו דבר. 

אז מה תצטרכו לעשות כדי להשיג היתר בנייה לבריכה לבית? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

היתר בנייה לבריכה פרטית:

כדי לקבל היתר בנייה לבריכה פרטית תצטרכו ראשית לדעת איזה בריכה אתם הולכים לבנות, מה השטח שלה, איך היא אמורה להראות ורק אחר כך תוכלו לפנות עם התוכנית המסודרת לקבלת אישורים. 

בשביל לתכנן את הבריכה תצטרכו אדריכל ועדיף כזה שמתמחה בברכות לחצרות פרטיים. לא כל בריכה חייבת על פי החוק באישורים. בריכות על עמודים אינן נחשבות למבנה קבוע ולכן אינן צריכות אישורי בנייה. הסיבה היא משום שעל פי רוב הבריכות האלו אינן קבועות ובסיום הקיץ מרוקנים את המים ומקפלים אותן בחזרה למחסן. 

אבל בריכת בטון או אפילו פיברגלס שמשוקעת בקרקע ונועדה להיות בריכה קבועה, צריכה אישורי בנייה. 

כדי לקבל את היתר הבנייה תוכלו בעצמכם להגיש את טופס הבקשה עם התוכנית וכל הפרטים הנלווים, אולם יתכן מאוד שתקבלו שלילי ולא תוכלו לבנות את הבריכה. לעומת זאת, אתם יכולים לגשת לחברה שמתמחה בסידור אישורי בנייה לברכות בבית ולקצר תהליכים, להשיג את האישור מהר ככל האפשר ולהתחיל בבניית הבריכה. 

לסיום, כדי לקבל אישור בנייה לבריכה מומלץ לפנות אל אדריכל בעמק חפר או חברה שמתמחה בבניית ברכות שתשיג לכם גם את האישור.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

חברת ניקיון משרדים תל אביב

חברת ניקיון משרדים תל אביב

המחויבות של חברת ניקיון משרדים בתל אביב היא לכך שהמשרד יהיה תמיד נקי, כך שיהיה נעים לעבוד בו ולקבל אנשי עסקים לפגישות. שיטת העבודה בניקיון

קרא עוד »

היתר בניה לבריכה פרטית

בריכה בבית, זה לא חלום? הרבה ישראלים חולמים על דופלקס עם בריכה רחבת ידיים, מיטת שיזוף וקוקטייל עסיסי. אבל במציאות, לפני שאתם בונים בריכה תצטרכו

קרא עוד »

איך בוחרים מצבר לרכב

בחירת מצבר לרכב: כיצד למצוא את הגודל, המותג והדירוג הנכון? כיצד לדעת מתי יש לבצע החלפת מצבר לרכב? איך תדע איזו מצבר מתאים לרכב שלך? 

קרא עוד »