תיקים בזול איך לחסוך כסף ועדיין לקבל מוצר איכותי

תיקים בזול

גברים אוהבים להיראות פשוטים. יכול להיות להם תיקי כתף, אבל אולי יש להם רק אחד כזה בחיים שלהם. זה אומר שגברים בעצם לא אוהבים לבזבז את כספם עבור אותו פריט. מחשבה זו גורמת לכך שכאשר מדובר בתיק של גברים זה לעולם אינו זול. האם התיק בעל העמידות נהדרת יהיה במחיר הנמוך? מה דעתך על תיקי מעצבים זולים? למעשה, כאשר גברים לובשים תיקים יקרים או זולים לא רואים ממש את ההבדל בבירור. זה בגלל נקודת המבט שהיא לא רק שמדובר בחומר התיקים. זה תלוי בתלבושות המתאימות להם.

כאשר מדובר בנשים, על אף שהן אוהבות כל כך לקנות תיקים אין זה אומר שאינן רוצות לחסוך כסף כאשר הן קונות תיק. ההפך הוא הנכון, דווקא בגלל הרצון לקנות תיקים רבים ומגוונים, חשוב לשמור על תו מחיר נמוך שיאפשר לקנות שני תיקים במקום אחד באותו תקציב. וויתור על תקציב גבוהה אינו אומר וויתור על איכות.

קראו גם על: תיקים לבית ספר בזול

הפתרון למציאת תיק זול ואיכותי

המשותף לגברים ולנשים כאשר מדובר בתיקים, שהתיק עצמו אינו קובע את איכותו. שכן, תיק אינו פריט שעומד בפני עצמו אלא כמכלול שלם של אאוטפיט (תלבושת). כאשר ההתאמה בין החולצה למכנס ומשקפי השמש היא נכונה, והתיק הנכון בצבע ובצורה וגודל הנכונים נכנס למשוואה, אנו מקבלים מראה כללי איכותי של כל האאוטפיט, וכאשר האאוטפיט נראה נכון ואיכותי, גם התיק הזול במחירו (אך לא בהתאמתו או האיכות שלו) נהיה נכון ואיכותי.

אנו משנים את האאוטפיט שלנו מידי יום ביומו וכל פעם נדרשים להתאמת הבגדים והאביזרים מחדש, ובינהם התיק שאו נושאים איתנו. מבחר רחב של תיקים וגם נעלי נייק לנשים, שלאו דוקא עלו הרבה, זה הוא פתרון נפלא כדי להגיע להתאמה מושלמת כל יום וליצור את המראה הנחשק. תיק זול אינו אומר תיק שאינו איכותי. חוסר התאמה לעומת זאת משמעותה מראה זול וחסר איכות.

 

אתם מוזמנים להעיף מבט במגוון הענק של תיקים ממותגים ולא ממותגים שאנו מחזיקים לגבר ולאישה בצבעים שונים ובגדלים שונים, אשר יתאימו לכל אאוטפיט שתתאימו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

חביות בירה למסיבות

חביות בירה למסיבות עם החבר'ה

אתם נוהגים לעשות מידי פעם מסיבות עם החבר'ה? מזמינים הרבה אנשים ורוצים ליהנות, בין היתר, מאלכוהול איכותי? אם כך, אין ספק שאתם צודקים. אלכוהול זה

קרא עוד »
נעלי כלה

נעלי כלה – כך תבחרי נכון

את מתחתנת? החלטת כבר את מי את רוצה להזמין ואיזה אנשים יגיעו לרקוד ולשמוח איתך? הצלחת אפילו לבחור כבר את שמלת הכלה וכעת את מנסה

קרא עוד »