קייטרינג חלבי – שווה או לא מתאים לאירועים

קייטרינג חלבי
בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים מהותיים בכל מה שקשור לאירועים. בעיקר בתחום המנות המוגשות באירועים הללו. אם עד לא מזמן היה האוכל לאירועים שהיה הכי מקובל והכי ברור מאליו – אוכל בשרי על כל סוגיו, הרי שבשנים האחרונות אנשי מחפשים שינוי. נמאס עליהם השניצל, נמאסו הפרגיות. אף האנטריקוט או מנות השווארמה כבר לא ממש מדברות אל ליבם או אל חיכם של הבריות. קאנאפס ישמחו להעניק לכם קייטרינג לאירועים! אז מה נשאר?

קייטרינג חלבי – הכי מיוחד והכי טעים!

אז מה שקורה בעולם האירועים הוא המעבר אל המטבח החלבי. הצד השני של המטח שהוא מנוגד לחלוטין הן מבחינת ההפרדה ההלכתית הנדרשת בין בשר וחלב והן מבחינת הטעמים, סוג המזון וסגנון המנות. המטבח החלבי הוא מטבח שונה לחלוטין מהמטבח הבשרי. במטבח החלבי יש מגוון גדול מאוד של מנות מצד אחד יש בו מנות מתוקות וקינוחים מיוחדים ומצד שני יש בו מנות גורמה כבדות ומרכזיות ממש. אפשר למעשה ליצור ארוחה ממש עשירה כאשר בכל מנה יהיה מרכיב חלבי כלשהו. זה משהו שלא קיים במטבח הברי על פי רוב. כך שהארוחה עשויה לכלול סלטים חלביים, מרקים חלביים, מאפים חלביים, תוספות חלביים וכמובן גם קינוחים חלביים. גם הלחמניות עשויות להיות חלביות ואפילו המשקאות המלווים את האירוע יכולים להיות חלביים. ישנם מגוון מקומות המעניקים שירות של קייטרינג חלבי במרכז, פשוט להקליד בגוגל ולמצוא!

האם זה שווה או מתאים לאירועים?

רבים תוהים האם אכן מדובר בסגנון שווה ומתאים לאירועים או שמא מדובר במשהו שהוא אולי לא יתקבל ממש באהדה אז כאן כדאי לדעת כי היום זה כבר ממש נכנס לשוק וזה מקובל מאוד. האורחים מקבלים את המנות החלביות באהדה רבה והאירועים הללו זוכים להצלחה כבירה. האירועים הללו הופכים לבלתי נשכחים. מחפשים מגשי אירוח בתל אביב? קאנאפס מספקים לכם חוויה קולינרית לכל אירוע!
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

פירוק רכבים והקשר האקולוגי

כיום, העולם מודע יותר מאי פעם לנזקים האקולוגיים שהתעשייה הביאה אתה לעולם. כיום, יותר מאי פעם לבני האנוש יש כושר ייצור פנומנלי שאינו עומד בקנה

קרא עוד »