דוד בן הרוש יבנה

דוד בן הרוש יבנה

לאורך השנים מילא דוד בן הרוש יבנה שלל תפקידים בכירים, ובהם פעל בתור ראש עיריית יבנה ואף בשלל תפקידים בנמל אשדוד. בכל תפקיד שלקח בו חלק הביא לידי ביטוי את המצוינות שמאפיינת אותו. מדובר באיש שתמיד רואה לנגד עיניו את טובת הארגון שבו הוא עובד.

רבים הם האנשים שיכולים להעיד עד כמה דוד מוביל לשינויים חיוביים בארגונים השונים שבו יצא לו לעבוד לאורך השנים. הוא פשוט יודע לראות את העתיד ומבין היטב איך לקדם את האינטרסים של הארגון בו הוא פועל, תוך כדי חשיבה על כל האספקטים שיכולים להשפיע על ההצלחה שלו.

איש מיוחד שסייע לפיתוח של יבנה

הפעולות הרבות והשינויים שהחיל במהלך הכהונה שלו בתור ראש עיריית יבנה הביאו ללא מעט פיתוח בעיר יבנה. ניתן לזקוף לזכותו של דוד בן הרוש את הפיתוח המואץ והמצב של יבנה כיום, אשר שנחשבת לעיר אטרקטיבית שמושכת אליה צעירים רבים שמעוניינים לגור בה.

במהלך שנותיו בתור ראש העיר, שם דגש על פיתוח התשתיות ומתקנים ציבוריים בעיר, ועל כן כל אחד שיבחר לבקר ביבנה יוכל להתרשם מהשינוי הגדול שהעיר עברה. הכהונה שלו בתור ראש עיר פשטה עשתה רבות לטובת העיר בסופו של דבר.

תמיד יודע להוביל להצלחה

הכישרון, הידע הנרחב וההבנה הארגונית של דוד בן הרוש יבנה הפכו אותו לשם דבר ואיש שיודע להפוך כל ארגון או חברה שבה עבד לסיפור הצלחה. לא בכדי הצליח להתקדם לאורך השנים בתפקידים השונים בארגונים שבהם לקח חלק. מדובר פשוט באיש משכמו ומעלה שיודע להביא לידי ביטוי את המצוינות שטמונה בו ולעשות את המיטב בכל סיטואציה שבה הוא נמצא. דוד בן הרוש יבנה תמיד יודע לעשות את הטוב ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

מתקני שעשועים לגני ילדים

התאמת מתקני שעשוע לילדי גן

כשאין במה לשחק, הילדים משתעממים, עובדה. העניין הוא שגם כשיש במה לשחק, הילדים הרבה פעמים משתעממים. יש משחקים שממצים את עצמם במהירות, אחרים לא מעניינים

קרא עוד »
שיעורי יוגה

שיעורי יוגה – ללמוד לבד

יוגה מהווה כיום טכניקה מיוחדת ואיכותית מאוד לצורך חיזוק הגוף והנפש. בעבר, כאשר אדם היה מעוניין ללמוד יוגה הוא נדרש למצוא שיעור יוגה כלשהו המועבר

קרא עוד »
השכרת שייט הרצליה

השכרת שייט הרצליה

אין מקום מושלם יותר ליהנות מכמה שעות של רגיעה מול הים המדהים באמצעות שייט בחופי ישראל. אם אתם מאזור הרצליה, חפשו השכרת שייט הרצליה, כך

קרא עוד »