תיקי החתלה – גם שיקיים וגם פונקציונליים

תיקי החתלה

חשוב מאד שתיקי ההחתלה יהיו פונקציונליים וישרתו נאמנה את התינוך הרך ואת הוריו בתחילת הדרך אך עם זאת ולאור השימוש היום יומי בו לאורך שנה ואף יותר מכך, חשוב שהוא יהיה גם שיקי ובעל נראות יוצאת דופן ראו דוגמאות באתר טוש ילדים.

תיק החתלה פונקציונלי 

בתיק החתלה ממקמים פריטים רבים, הפטנט הוא לדעת לשלוף במהירות את הפריט הנחוץ. לדוגמה הילד בוכה, הדרך המהירה ביותר להגעה למוצץ היא אקוטית, התינוק פלט, צריך דחוף חיתול טטרה וכו". לכן כאשר יש תאים פנימיים, ההורים יודעים באיזה תא הם מניחים כל אחד מהפריטים וכך הרבה יותר קל להם להגיע לתא הספציפי ולהוציא משם את המוצר הנדרש.

מראש מחלקים את התאים הקטנים למוצצים, סינרים, חיתולי טטרה, מגבונים וכו' וכך כל התנהלות מתבצעת בנוחות הנדרשת.

בתא המרכזי, מניחים ערימה של בגדים על פי סוגיהם, חיתולי פלנל ולצידם ערימה של טיטולים וכך התיק תמיד מסודר ומוכן לכל יציאה מהבית.

נראותו של תיק ההחתלה 

אם מדובר בלידה ראשונה, או לידה שלישית ואף יותר מכך, תמיד כיף לרכוש תיק החתלה חדש. במסגרת ההתרעננות, רוכשים תיק בגוון אחר או בעל הדפסים או ציורים מקסימים. התיקים המקוריים ויוצאי הדופן הם אהובים מאד בעיקר על האימהות הצעירות וגם על התינוק שנהנה להביט בדמויות המתוקות שהוא רואה יום יום על התיק. 

> בדקו תיק החתלה בצבע שחור בלינק https://www.toosh-kids.com/a/l/he/products/black-bear

הדור החדש של תיקי ההחתלה 

תיקי ההחתלה החדשים מיוצרים בנוחות מקסימלית, לנשיאה על העגלה, על הכתפיים או באחיזה ידנית. מעבר לכך הם מיוצרים בשלל טקסטורות והדפסים מקסימים. ההיצע הגדול מקשה על בחירת תיק ההחתלה אך בסופו של דבר, כל אחד מוצא את הגוונים הנעימים עבורו ואת ההדפסים והטקסטורות המושלמות עבורם. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

הרכב לקבלת פנים

איך נבחר הרכב לקבלת פנים

בחירת להקה לחתונה, ליום המיוחד שלכם, היא חלק מהותי מתהליך תכנון החתונה. מוזיקה יכולה לעשות את כל ההבדל בין אירוע זניח לנוצץ. הרכב לקבלת הפנים

קרא עוד »

מצברים בתל אביב

כל מי שמחזיק רכב או אופנוע בתל אביב, יודע עד כמה חשוב למצוא מראש חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק מצברים בתל אביב מעכשיו לעכשיו, כמו

קרא עוד »