קניתם פינת אוכל? תתחדשו! מה עם כסאות מעוצבים?

כיסאות לפינת אוכל

פינת אוכל תהיה מורכבת בדרך כלל משולחן וכיסאות כאשר חלק מוסיפים אביזרים נוספים לעזר, נוי ועוד. אם בעבר אנשים רבים היו מעדיפים לקנות סט מוכן של שולחן וכיסאות מאותו הסט הרי שכיום יש טרנד עיצוב פנים שבו אנשים נוטים יותר להתפזר על רהיטים מסוגים שונים ומגוונים כדי לשבור את השגרה ומשום כך ככל הנראה תצטרכו לרכוש את השולחן לפינת האוכל בנפרד ואת הכיסאות המעוצבים בנפרד. אז איך נבחר את הכיסאות לפינת האוכל? הינה כמה טיפים חשובים.

טיפים לבחירת כסאות מעוצבים לפינת האוכל:

  • גובה הכיסאות – חשוב שהגובה של הכיסאות יתאים מספיק כדי להיכנס בצורה חלקה מתחת לשולחן כדי לא לתפוס מקום רב מסביב לשולחן. מצד שני אתם רוצים לוודא שהכיסא לא נמוך מדי ויהיה נוח ונעים לשבת בשולחן לאכול. גובה הכיסאות צריך להתאים גם לבני הבית.
  • גודל ומשקל שיכולים לשאת – כיסאות קטנים עם רגליים דקות עשויים שלא להספיק לאנשים ממשקל או מבנה גוף מסוים. זה לא עניין של בושה אלא עניין של נוחות ולכן דאגו לכיסאות שיכולים לשאת משקלים מתאימים.
  • עיצוב הכיסאות – כמובן שאתם רוצים להתחשב בעיצוב של הכיסאות. גם אם הוא אינו תואם לגמרי לשולחן ואתם רוצים לשבור את הסגנון עם עיצוב אחר עדיין העיצוב צריך להיות מתאים בצורתו לאופי שלכם ולבית בכלל. 
  • כמות הכיסאות – האם יש מספיק כיסאות בחנות לכמות שאתם צריכים מאותו הסט? 
  • מחיר 
  • חומר גלם – אם השולחן עשוי עץ כדאי לרכוש גם כיסאות העשויים עץ. אולי העיצוב יהיה מעט שונה אך לא צריך להגזים ברמת חוסר ההתאמה עד כדי בורות בעיצוב 😊 

 

כמה זה אמור לעלות לנו?

כל כיסא עשוי לעלות בין 150 ל-300 שח בממוצע כך שתכפילו את הסכום הזה בכמות הכיסאות שאתם צריכים סביב השולחן שלכם ותוכלו לגלות את התקציב הנדרש לכם. כמובן שיש גם כיסאות יוקרתיים יותר ולכן אנו מדברים על כסאות סטנדרטיים. 

אולי יעניין אותך גם שולחנות לפינת אוכל

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...