האם הויברטור יכול להרוס לכם את הקשר?

האם הויברטור יכול להרוס לכם את הקשר?

ויברטור הוא אמצעי עינוג מושלם עבור נשים. המוצר, שהחל את דרכו כבר לפני עשרות שנים, מציע לנשים עונג עצום: גם בזמן עינוג עצמי וגם בעת קיום יחסי מין. חנויות סקס מציעות מגוון רחב של ויברטורים ראו בלינק https://www.supertoys.co.il/vibrators החל מהקטן שמבניהם (הלוא הוא רוקט פוקט) עד לוויברטורים עם 7 מצבי רטט, או מכונות סקס רב שימושיות שמציעות עינוג מושלם. אבל האם שימוש במוצר כזה יכול להרוס את הקשר הזוגי או לאיים על בן הזוג? הכול תלוי בגישה. הנה הדרך לעינוג עצמי ומתן מקום גם לבן הזוג:

יחסי מין הן דרך להביע משיכה, אינטימיות, קרבה ואהבה, לכן אנו מקיימים אותם. מי שרוצה להעצים את העונג המיני: בוחר מגוון רחב של אביזרי מין החל מדילדו שנועד לעינוג גברים ונשים, ועד רצועות סטראפ און, אביזרי סאדו מאזו, ביצים סיניות וכדומה. ויברטור הוא אחד מהמוצרים המבוקשים שיש. אה – מה מה? יש גברים שיחושו מעט מאוימים בקרבתו ויביעו את מורת רוחם על העונג הכפול שמוצר כזה מעניק, (ובכך מטשטש את היכולות הגבריות שלהם). 

אז את יכולה לעשות?

יש כמה פעולות בהן תכלי לנקוט: 

  • שתפי את הגבר בעונג – ויברטורים יכולים להתאים גם לגברים ראו בקישור. טבעות רטט למשל מאפשרות עינוג הגבר והאישה על ידי הלבשתן על איבר המין הגברי. מדובר בדרך הדדית להנות מוויברציות בזמן יחסי המין. 
  • בחרו יחד מוצרים – נסי להכניס את בן הזוג אל עולם מוצרי האהבה. רכשו יחד מוצרים שיעשו לשניכם טוב והפכו את השימוש לכיפי ונגיש. 
  • שפרו את יחסי המין – אם את משתמשת בוויברטור כדי להשלים את החסר בעונג שלך, תכלי ללמד את בן הזוג לענג אותך ממש כמו שעושה האביזר. בכך תוכלו לחוות יחד אורגזמות נהדרות ללא קנאה או רגשי נחיתות. בהצלחה! 
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...