משחקים לכלבים – כך תוציאו אנרגיה לכלב שלכם

כלבים אוהבים מאוד לשחק ולהשתובב עם בני הבית שלהם, הן המבוגרים והן הילדים. גם בעלי הכלבים והילדים אוהבים מאד להשתולל איתם, כך שכולם נהנים מזמן איכות יחד.

משחקים לכלבים 

קיימים כמה סוגים של משחקים לכלבים באתר רויאלפט אשר מיועדים למשחק הן בבית והן מחוצה לו. כמו סוגים שונים של כדורים וסוגים שונים של צעצועים אחרים,  אשר נראים כמו עצמות אשר מיועדים לטיפול בשיניו של הכלב. 

משחקים עבור השיניים 

הכלבים אוהבים מאד להשחיז את שיניהם ולכן קיימות כמה אופציות לרכוש צעצועים אשר יאפשרו להם זאת. צעצועי פלסטיק בצורה של עצם בגדלים שונים, או חבלים דנטאליים אשר גם אותם אפשר לרכוש בכמה גדלים.

הכלבים נהנים מאד לשחק איתם בפיהם, לנשוך ולמתוח אותם. בחלק מהמשחקים העצם משמיעה צלילים בכל פעם שהכלב מותח את העצם.

משחקי כדור 

אחת האהבות הגדולות של הכלבים הם משחקים זריקה ותפיסה. מישהו זורק את הכדור לכיוון מסוים והכלב רץ לשם במהירות תופס את הכדור בפיו ומחזיר אותו לבעליו. כך הם יכולים לשחק לאורך פרקי זמן ארוכים וליהנות מכל דקה.

בדרך זו אפשר לשחק עם כדורי טניס בגדלים שונים או עם כל סוג אחר של כדור בצורת כדורגל, כדורסל או כדור צבעוני. גם בחלק מהכדורים נשמעים צלילים נעימים כאשר הכלב מתחיל לאחוז בהם. 

משחקי כדור במים 

במגוון המשחקים קיימים גם כדורים אשר מותאמים למשחק בתוך המים. הם אינם מתקלקלים עקב השימוש התכוף במים ולא נגרם להם כל נזק. כך אפשר לשחק עם הכלבים בחוף הים, בטבע, ליד הנחל או בכל מקום אחר בו יש מעט מים, אך הם לא עמוקים ולכן אינם מסוכנים עבור הכלבים.

מחפשים אוכל איכותי לכלבכם? הקליקו כאן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

חברת ניקיון משרדים תל אביב

חברת ניקיון משרדים תל אביב

המחויבות של חברת ניקיון משרדים בתל אביב היא לכך שהמשרד יהיה תמיד נקי, כך שיהיה נעים לעבוד בו ולקבל אנשי עסקים לפגישות. שיטת העבודה בניקיון

קרא עוד »