חדרי בריחה לקבוצות – גם בתקופת הקורונה

חדרי בריחה לקבוצות

תקופת הקורונה, כפי שאנחנו יודעים, מאלצת אותם להסתגל לדברים חדשים, דברים שלא הכרנו בעבר. אחד מהם זה כל מה שקשור לעבודה בקבוצות. אנחנו לא יכולים לעשות דברים בקבוצה כפי שהיינו יכולים לעשות בעבר, בגלל הפחד להידבק או להדביק.

לכן אנחנו צריכים לחפש פתרונות שיכולים להיות נוחים, יעילים וכמובן בריאים. אחת האופציות לבילוי משותף בתקופת הקורונה, אלה חדרי בריחה לקבוצות. הרעיון הוא פשוט, נכנסים לחדר ביחד, נהנים מפעילות משותפת, מתוך כוונה לפתור את התעלומה שמסתתרת בסיפור שהחדר מציג, ולאחר מכן, יוצאים ממנו.

צריך לזכור כאן, כל חדרי הבריחה שפועלים בתקופת הקורונה עובדים על התו הסגול, כלומר הם מקפידים של שמירת מרחק, חבישת מסכות, חיטוי של הידיים וכל מה שנדרש בשביל למנוע הדבקה. יחד עם זאת, גם המשתתפים צריכים להיות זהירים ולהקפיד שלא לעשות דברים שעלולים להעמיד אותם או את חבריהם בסכנה.

כיצד בוחרים חדר בריחה בתקופת הקורונה

בשביל לבחור חדר בריחה בזמן הקורונה, צריך לבחון היטב באתר https://sherlocked.co.il איפה הוא ממוקם וכיצד ניתן להגיע אליו. מאחר ולא תמיד רצוי להגיע בתחבורה ציבורית ועדיין היא לא חזרה לפעילות שגרתית, יהיה נכון לבדוק איפה המקום נמצא וכמה נוח ופשוט להגיע אליו.

כמו כן, יש לבדוק האם המקום עומד בכל התנאים הנדרשים, בשביל שיהיה ניתן להשתמש בו בצורה סדירה, על פי הכללים. כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר במקום בטוח. אחת כמה וכמה נכון הדבר, אם מדובר בחדר בריחה שמיועד לבילוי עם ילדים או אנשים מבוגרים.

נקודה אחרונה, מעבר לכל זה, יהיה נכון לבדוק מה בדיוק מציעים לכם, מה בדיוק כולל החדר ואיזה סיפור הוא מציע לכם בשביל שתוכלו לחוות חוויה ייחודית ומהנה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

כותבי תוכן – קווים לדמותו

לפני שאתם מחליטים באופן נחרץ האם לבחור בכותב תוכן כזה או אחר, יש מספר דברים שיהיה עליכם לבדוק מראש. אותם דברים יוכלו לעזור לכם להיות

קרא עוד »