פירסינג לפנים – מה ההבדל בין הליקס, ספטום וטראגוס?

פירסינג לפנים

צעירים רבים וגם מבוגרים בישראל ובכל העולם בוחרים לענוד תכשיטים באזורים שונים בגופם. וזאת במטרה ליהנות ממראה ייחודי ומותאם לטעם האישי שלהם. כמובן שהאזור הפופולארי והמבוקש ביותר הוא אזור הפנים. בו ניתן לנקב חורים ולבצע פירסינג במקומות שונים. יש בלשון, באפרכסת האוזן, בתנוך האוזן וגם באף. כמובן שלכל איבר ומיקום יש נתונים אחרים ולכן גם התייחסות אחרת. אי אפשר להשוות בין הכאב באזור אחד למשנהו, וגם הטיפול והתחזוקה של התכשיט משתנה ממקום למקום.

הליקס, ספטום וטראגוס

בבואנו לברר על פירסינג לפנים אנחנו עתידים לגלות מבחר מונחים ומושגים שקשורים לתחום כמו פירסינג טראגוס. לא תמיד נבין מה ההבדל בין מונח אחד לרעהו, ומהי המשמעות המדויקת של כל תכשיט. אבל היות ויש הבדלים מבחינת המיקום של התכשיט וכן מבחינת אופן ביצוע הפירסינג, יש גם הבדלים מבחינת התכשיט המתאים וצורת הענידה שלו. כך שכן כדאי להכיר את האזורים השונים על המאפיינים שלהם. ולהבין מה המאפיינים של ניקוב באפרכסת האוזן, במחיצת האף או על הנחיר. למעשה לכל אחד מהמקומות יש תכונות מולדות אחרות ולכן נדרשת פעולה שונה ומותאמת היטב.

לבחור אצל המומחים בענף

היות וניקוב חור וביצוע פירסינג כמו הליקס זו פעולה מורכבת שיש לה משמעות רפואית בין היתר, חשוב לנו לבחור לבצע אותה במקום הנכון. יש חנויות ייעודיות ובעלי עסק מומחים בענף. הללו מאובזרים בכל מה שצריך לביצוע יעיל ונכון של הפעולה, ויש ברשותם את כל הידעו הכלים לביצוע מושלם של הפעולה. כמו כן הם מציעים מענה ממוקד ויעיל אשר מאפשר לכל אחד למצוא מענה לשאלות ולמצוא את התכשיט האהוב עליו שיוכל להתאים לו ולעטר את פניו לאורך זמן וללא כאבים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

דירות דיסקרטיות בתל אביב

דירות דיסקרטיות בתל אביב

במהלך החיפושים שלכם אחר דירות דיסקרטיות בתל אביב יהיה מוטב מבחינתכם לסקור את האפשרויות השונות על פי רמת היוקרה של הטיב והמחיר שמוצע לכם. כך

קרא עוד »