הסרת שיער בפנים

הסרת שיער בשיטת IPL

נשים או גברים אשר שעירים באופן משמעותי בפנים, מוצאים כי מדובר בתופעה מטרידה מאוד. לא פעם מדובר על תופעה מטרידה יותר בקרב נשים, אך גם גברים עלולים לסבול ממנה ולחפש עבורה פתרון. כיום ניתן למצוא מגוון טכניקות להסרת שיער מיותר מהפנים. אולם, חשוב מאוד לזכור שעור הפנים הוא עור רגיש מאוד ועל כן, חשוב לבחור בשיטה איכותית, שאיננה בעלת תופעת לוואי כלשהי. שיטת הסרת שיער בלייזר רלוונטית מאוד לאזורים שונים בפנים כגון: השפם, בין הגבות ובאזור עצמות הלחיים.

הסרת שיער בפנים אצל נשים

כמעט לכל אישה יש שיער בפנים. בעוד שישנן נשים אשר אצלן השיער בפנים איננו משמעותי מדי וכן, איננו ניכר לעין באופן בולט, ישנן נשים אחרות אשר סובלות משיעור יתר בפנים ומוצאות את עצמן מחפשות את השיטה היעילה ביותר להסרת השיער בפנים לצמיתות או לתקופה ארוכת טווח. פתרונות כמו: הסרת שיער פנים באמצעות שעווה, חוט או פינצטה, אינם מספקים לרוב את התוצאה הטובה והאסתטית ביותר וכן, לאחר פרק זמן כלשהו השיער צומח מחדש. לעומת הפתרונות הללו, הסרת שיער בלייזר באופן המותאם לעור הפנים העדין, זה הדבר הטוב ביותר שיכול להיות. מדובר על שיטה המאפשרת את הסרת השיער בפנים לטווח זמן משמעותי ובצורה אסתטית ויפה.

ומה לגבי הסרת שיער פנים לגברים?

כאמור, ישנם גם גברים אשר מוטרדים מכמות השיער שיש להם בפנים. על אף שגברים יכולים להתגלח פשוט הרי שלא פעם הגילוח גורם להם לעור יבש, פצוע ומגורה. על כן, גם גברים יכולים לבחור כיום בהסרת שיער באמצעות לייזר. הסרת שיער זאת חייבת להיות מותאמת לעור הפנים של הגבר ולמיקום של שיער היתר.

בין אם מדובר בהסרת שיער בפנים לגברים ובין אם מדובר בהסרת שיער פנים לנשים, כדאי לבחור לעשות זאת באמצעות לייזר. מידע ופרטים ניתן לקבל באתר https://www.americanlaser.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

קורס בדיקות אוטומציה חיפה

קורס בדיקות אוטומציה חיפה

אתם לא חייבים להישאר עם הקריירה הנוכחית שלכם אם אתם לא מרוצים ממנה. קורס בדיקות אוטומציה עשוי לפלס לכם את הדרך להשתלבות בעולם ההייטק, גם

קרא עוד »
סוגים של פולי קפה

סוגים של פולי קפה

ישנם מאות סוגים של פולי קפה. בעולם, אם באסיה, אפריקה, מרכז ודרום אמריקה, ישנם מגדלי פולי הקפה הטובים ביותר. במאמר זה נסקור עבורכם אחר סוגים

קרא עוד »