עובדות על לוכד נחשים שלא הכרתם

נחשים הם הזוחלים הכי מסוכנים הם נוהגים לצאת בעיקר בימי הקיץ החמים. קיימים בישראל גם מינים של נחשים ארסיים והם מסוכנים במיוחד בכל מקרה של צמחיה עבה או של אזור שיכולים להיות בו נחשים. כדאי להזמין לוכד נחשים בתל אביב או בכל אזור אחר בארץ בו נתקלים בנחש. אם גם אתם לא מכירים את המקצוע שנקרא לוכד נחשים מאמר זה יכיר לכם אותו מזווית שלא הכרתם . 

עובדות על לוכד נחשים שלא הכרתם:

  • לא כל בעל מקצוע יכול להיות לוכד נחשים בדומה לטכנאי מחשבים לדוגמא שרק בעל מקצוע שיש לו תעודה מוסמכת רשאי לטפל במחשב שלכם. כך גם לוכד נחשים צריך לקבל רישיון מחברת הטבע והגנים על מנת ללכוד את הנחש. 
  • ישנם לוכדי נחשים שאינם הורגים את הנחשים אלא לוכדים אותם ולאחר מכן הוא משחרר אותם במקום מסתור. לעיתים מקרים רפואיים מתבררים כמקרי הכשת נחש שאז יש לרכוש את שירותי לוכד הנחשים. על מנת שהאדם שהוכש יקבל טיפול ראוי בבית החולים יש צורך להביא את הנחש לבית החולים. 
  • נחשים בעלי דם קר ולכן הם יוצאים החוצה רק בשעות הנעימות ומסיבה זו מוצאים אותם רק בקיץ בדרך כלל הנחשים שאותם פוגשים הם לא ארסיים. 
  • נחש הצפע אינו מופיע בדרך כלל במקומות ישוב ונדיר למצוא אותו בבתים. מומלץ להכיר סוגי נחשים נפוצים בארץ כדי לדעת איזה נחש נחשב ארסי ואילו אינם מזיקים. 
  • לוכד נחשים טוען כי כאשר נתקלים בנחש לא כדאי לבחור אלא לעמוד קפואים במקום ולשים עין על הנחש וכמובן להזעיק את לוכד הנחשים בזמן בטלפון. 
  • ללוכד נחשים שפועל עם היתר מיוחד מרשות הטבע והגנים אסור להרוג את הנחשים אלא לשחרר אותם אל הטבע. 
  • לוכד נחשים מוצא במקרים נדירים נחשים שנמצאים בתוך בתים על מנת לחפש אוכל הוא ממליץ להימנע מללכת עם סנדלים פתוחים ולא לדרוך על מקומות שלא רואים מה יש תחתיהם.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

חדר בריחה

איך בוחרים חדר בריחה?

כיום יש לא מעט חדרי בריחה לבחירה בכל רחבי הארץ. כלל חדרי הבריחה שונים זה מזה הסיפור אודותיו הם מבוססים. שינוי זה בא לידי ביטוי

קרא עוד »