פונדקאות לגייז

סוכנות פונדקאות בישראל

רבים הזוגות שרוצים להיקרא 'אבא ואבוש', או 'אבא רועי' או 'אבא נתי', 'אבא 1 או אבא 2' – אבל פשוט אינם יודעים כיצד אפשר להתחיל תהליך פונדקאות לגייז. ואכן, לכל אדם בעולם מגיע להיות הורה ולכל אדם מגיעה הזכות להחזיק תינוק שמח בידיים. אבל כיצד מתבצע תהליך פונדקאות לגייז? הנה כמה פרטים כללים:

התאמת מסלול פונדקאות

אם אתם זוג גאה שרוצה לחבוק בקרוב ילד, תוכלו לפנות אל מרפאות פוריות או סוכנות פונדקאות בישראל והתאמה פונדקאית לזוגות. מי שיכנס לתהליך, חשוב שידע כי לתהליך פונדקאות נדרשת המון סבלנות שכן יש שלבים בתהליך כמו התאמה, בחירת מסלול, בחירת פונדקאית, תהליכי הפריה מלאכותית, תהליכים בירוקרטיים שצריך לעבור כמו גם טיסה לחו"ל לפגישה עם הפונדקאית והמתנה ליילוד.

שלבים שונים בפונדקאות

בשלב הראשון חשוב לבצע שיחת הכרות עם המומחים והצוות הרפואי שיעזור לכם בתהליך. בחרו מומחים מוכרים בתחום, שכן בתחום הפונדקאות עלולים להיות לא מעט שרלטנים או אנשים שטוענים כי הם 'מומחים בתחום'. שימו לב כי לא מדובר באנשים שמנצלים את התמימות והרצון של זוגות חד מיניים להיות הורים.

בשלב הבא המומחים יפנו אתכם למסלולי פונדקאות נכונים, לשאלונים שתצטרכו למלא כמו גם שבאמצעות המומחים במרפאות תעברו בדיקות גנטיות מתקדמות. בין היתר תצטרכו למלא טפסים של רשות הבריאות האמריקנית במידה ובתהליך מעורבת אישה פונדקאית מארה"ב.

עוד תכנסו אל שלב ההגדרות של הצרכים שלכם והתאמות נכונות כמו גם שתצטרכו לחתום על הסכמים משפטיים להגנתכם. לבסוף יתחיל תהליך ההפריה, המעקב, הבדיקות הרפואיות וההיריון תוך ליווי של המומחים ולבסוף יציאתו של הילד שלכם לעולם והבאתו לארץ. בחרו מומחים בתחום שיכוונו אתכם את הדרך הנכונה להפוך להורים מאושרים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.orm-il.com!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...