משחקי רצפה גדולים לחצר הבית, לא רק בבית ספר

משחקי רצפה

משחקי רצפה גדולים נראים כמו משהו ששייך למוסדות, שמזמינים באופן מיוחד ושלא שייך לקנות את זה בחנות רגילה. אבל בתקופת הקורונה כשהגן עובר לבית פחות או יותר, הגיע הזמן לחשוב מחדש. השוק מציע אין ספור משחקי רצפה שמתאימים גם לבית. משחקי רצפה חינוכיים ומהנים שיעזרו לילדים להתפתח וללמוד בזמן שהם בבית.

רוצים לדעת עוד על משחקי רצפה? המשיכו לקרוא.

משחקי רצפה גדולים לחצר הבית

משחקי הרצפה שמוצאים בבתי ספר ובגנים, תופסים את הילדים שעות ארוכות בלי יכולת להתנתק מהמשחק. זה לא קורה סתם. המוחות הטובים ביותר יצרו משחקים מבריקים שגם מאתגרים את הילד, מלמדים אותו דברים חדשים ומפתחים אותו, ומאידך, מגרים את הדמיון שלו, הוא נהנה מאוד ולכן קשה לו לעזוב את המשחק. העניין הוא שהמשחקים האלו היו זמינים רק למוסדות, הם היו גדולים ולא יכולים לשמש כל חצר, אבל היום זה כבר השתנה. 

אצלנו תוכלו למצוא מגוון משחקי רצפה לחצר של הבית, החל מהמשחקים הפשוטים ביותר, כמו סולמות וחבלים וכלה במשחקים מאתגרים יותר, הכל לפי ההתאמה לילד והצורך שלכם. המשחקים שלנו מיוצרים מתוך מחשבה על ההתפתחות של הילד, הגישה החינוכית הראויה ועוד. 

כיום בגלל המצב שנוצר, עקב מגפת הקורונה, הורים רבים לא יודעים איך להעסיק את הילדים בתקופה הזו. לילדים כבר משעמם בבית. הם רוצים, כמונו המבוגרים, להיות עסוקים, אבל אין להם. אז הם מתחילים לריב, להשתולל ופשוט לא מוצאים את עצמם.

במקום זה יש דרך אחרת, להעסיק את הילדים עם משחקי רצפה בחצר. זו תעסוקה שתאפשר להם להיזכר בגן, הם יאהבו את התעסוקה ולכם ההורים, יהיה שקט מבורך. 

> מידע נוסף בנושא ניתן למצוא בכתובת https://www.odteam.co.il/o-d-t-2!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

פוליש בתל אביב

פוליש בתל אביב

ניקוי הרצפה בכל בית משרד או מחסן הוא פעולה מתבקשת כדי שהיא תבריק לאורך זמן וכך תוכלו ליהנות ממראה נקי ומבריק ומרמת בטיחות גבוהה כאשר

קרא עוד »
צימרים לפי שעה

פינוק לפי שעה עם צימרים לפי שעה

רוצים להזמין חדר במלון עם כל השירותים, לכמה שעות? כיום, קיימים מגוון אפשרויות חדשניות ורעננות להזמנת מלונות לשהות קצרה. היא המאפשרת לכם להזמין חדרים למספר

קרא עוד »