פינוק לפי שעה עם צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה

רוצים להזמין חדר במלון עם כל השירותים, לכמה שעות? כיום, קיימים מגוון אפשרויות חדשניות ורעננות להזמנת מלונות לשהות קצרה. היא המאפשרת לכם להזמין חדרים למספר שעות במחיר ידידותי לתקציב.

פינוק לפי שעה עם צימרים לפי שעה

כלל האצבע עבור המלונות ברחבי העולם הוא לחייב את הלקוחות במשך יום שלם, או על בסיס לילה. כל זה אמור להשתנות עם קונספט חדש לחלוטין של השכרת חדרים על בסיס שעתי, שמוצעת על ידי חברות המציעות פלטפורמת הזמנת מלונות, המאפשרת שהייה קצרה יותר.

הקונספט של חדרים לפי שעה או צימרים בצפון לזוגות לדוגמא הוא גאוני ומאפשר גמישות מסוימת בכל מה שקשור ללינה סתמים ופתאומית סתם כך באמצע החיים והיום. 

איך בעצם מלונות הלינה לפי שעה עובדים?

אז איך זה באמת עובד ומה צריך לעשות לפני ששוכרים חדר לפי שעה במקום מסוים? ובכן, כל שעליכם לעשות, הוא לבחור מלון סמוך למקום בו אתם נמצאים – שלמו ואשר את הזמנתכם, פשוט כמו זה. 

זמן הצ'ק-אין והיציאה הוא מידי וגמיש ברוב מוחלט של המקומות. המחירים יחויבו אחרת עבור חדרי תפוסה זוגית וכפולה. תעודת זהות תמונה תקפה שהונפקה על ידי המדינה או הממשלות המרכזיות, תידרש בעת ביצוע הצ'ק-אין. 

קבלת זוגות לא נשואים אינה ודאית ועשויה להשתנות בכל בית מלון. כל התנאים וההגבלות הללו משתנים ממלון למלון. 

לכמה זמן אהיה מחויב להזמין חדר לפי שעה?

באופן כללי, במלונות למשל, מחויבים האורחים במשך יום שלם בסכום כבד – גם אם הם משתמשים בחדר רק לכמה שעות. ברור שזה יגרום לחור עמוק בכיס! 

כאן בדיוק נכנס הרעיון של השכרת החדרים על בסיס שעתי, הקליקו למידע נוסף. קונספט חדשני זה, משרת את מטרתכם והוא אפילו יהיה קל יותר על הארנק שלכם. 

זה לא רק מועיל ללקוחות אלא גם לרשתות המלונות והחדרים לפי שעה. אתם יכולים לחסוך עד 70% מהעלות הכוללת שלכם על מלונות בשהות קצרה, בהשוואה למלונות רגילים שגובים על בסיס יומי ולא ידידותי. זה מאפשר לכם לנהל את היום שלכם בצורה תמציתית יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...