איך מוציאים ויזה לארה"ב?

Americandocs

כל החפץ לנחות בגבולות ארצות הברית לטיול, תקופת מגורים או עבודה – חייב להצטייד מראש בויזה לארה"ב. ארצות הברית מעוניינת לשלוט על השוהים בגבולותיה ועל כן אינה מאפשרת כניסה חופשית ללא ויזה. גם אזרחים ישראליים שחפצים להגיע לארצות הברית צריכים להוציא ויזה אמריקאית.

מדובר על תהליך מסוים שיש לעבור אותו, וחשוב להתחיל אותו מספיק זמן מראש – כדי לא להיתקע סמוך מידי למועד הנסיעה בלי הויזה המבוקשת. כמו כן יש לציין שנגיף הקורונה שטרף את הקלפים בכל כך הרבה מישורים משפיע ישירות גם על הטיסות ועל הכניסה לארצות הברית, וחשוב לקחת את הנושא הזה בחשבון. קראו בהרחבה באתר Americandocs!

 

כך מוציאים ויזה לארצות הברית

  • הגשת בקשה – השלב הראשון הינו שלב של מילוי טפסים באתר הרשמי. מדובר על מסמכים ארוכים ועל מילוי שאלונים באנגלית.
  • תשלום אגרה – לאחר מילוי והגשת הטפסים יש לשלם אגרה עבור הגשת הויזה. נציין כי האגרה הינה חובה והיא משולמת גם במידה והמבקש לא קיבל את הויזה הרצויה.
  • קביעת ראיון – לאחר ביצוע התשלום יש לקבוע תאריך ומקום לראיון. חשוב לבדוק היטב אילו אפשרויות יש והיכן ניתן לקיים את הראיון בצורה שתהיה לכם נוחה להגהה.
  • ראיון- מבקש הויזה יזומן לראיון בו הוא ייתייצב מול גורמים מטעם הקונסוליה. המטרה של הראיון היא לוודא כי המטייל אינו מעוניין להשתקע בארצות הברית. זאת בהתייחס למטרת הנסיעה, מצבו בארץ, לימודים, תעסוקה וכן הלאה.
  • קבלת הויזה – במידה ועברתם את כל השלבים בהצלחה, תקבלו לאחר זמן מה את הויזה עליה עמלתם. הויזה אשר תפתח בפניכם את השער ותוכלו לטייל בארצות הברית להנאתכם.

אמנם ניתן לעשות את התהליך הזה בצורה עצמית, אבל מי שרוצה לזרז תהליכים ולצלוח את המשוכות מוזמן להתנהל בעזרת חברה מקצועית.

> קראו גם על הכנת דוחות מס בארה"ב!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

3 סוגי פרקטים המובילים ביותר

כאשר מסתכלים על עולם הפרקטים ניתן לראות בבירור כי ישנו מספר קטן של פרקטים אשר נחשב לפופולרי ביותר. מדובר על פרקטים אשר קולעים במידה מדויקת

קרא עוד »
שיעורי יוגה

שיעורי יוגה – ללמוד לבד

יוגה מהווה כיום טכניקה מיוחדת ואיכותית מאוד לצורך חיזוק הגוף והנפש. בעבר, כאשר אדם היה מעוניין ללמוד יוגה הוא נדרש למצוא שיעור יוגה כלשהו המועבר

קרא עוד »