איך מרחיקים יונים מבלי לפגוע בהן?

עבודות גובה

יונה היא סמל השלום. היונה מסמלת הרבה טוהר, הרבה יופי וגם הרבה שלווה ושלום. אז כל זה נכון, רק כל עוד היונים נראים מרחוק ואנחנו צופים בהם ממרחק בטוח. ברגע שהיונים מתקרבים אליו יותר מידי, אנחנו רואים את הלכלוך שהם מותירים אחריהם, את הפסולת הלא נעמה ואת הצד הפחות נעים של היונים.

זו הסיבה שהתחום של הרחקת יונים כל כך מפותח היום עד שאנחנו עדים לכך כי בכל מקרה אשר בו היונים חודרים לטריטוריה האנושית, נעשים כל המאמצים להרחיקן. 

איך מרחיקים יונים?

אז כאן עולה השאלה, איך מרחיקים את היונים? האם יש צורך להדביר את המקום וחלילה לפגוע ולהרוג את היונים או שמא אפשר להסתדר גם אחרת? כאן כדאי להכיר את השיטות השונות אשר אלה משמשות לצורך הרחקת היונים. לא מדובר במשהו מורכב מאוד או כזה שיש להשקיע בו הרבה אנרגיות.

החברות אשר מתמחות בתחום עבודות גובה כמו למשל הרחקת יונים, מסוגלים למצוא את הפתרון הכי מתאים לכל בעיה ובכל סדר גודל.

מה עושים עם היונים התמקמו גבוה מידי?

ישנם מקרים רבים אשר בהם הטיפול הנדרש לצורך הרחקת היונים אמור להתבצע במקום גבוה. אם זה בבניין רב קומות ואם זה על עצים גבוהים. גם למקומות הללו יש פתרון ויש בהחלט מה לעשות על מנת להיפטר מהמטרד ומהיונים. אמנם מדובר באתגר הדורש טיפוס לגובה על מנת להתקין את הרשתות או את אמצעי ההרתעה האחרים, אך זה בהחלט אפשרי.

הרחקת יונים בסנפלינג

כיום מבצעים עבודות בגובה בעזרת ציוד סנפלינג, ראו לדוגמה עבודת אינסטלציה בסנפלינג. בעזרת ציוד הסנפלינג ניתן להגיע בבטחה רבה לכל נקודה ובכל גובה רצוי. כך אפשר להשתלט על היונים ועל הרחקתן. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...