איך בוחרים מצבר לרכב

בחירת מצבר לרכב: כיצד למצוא את הגודל, המותג והדירוג הנכון? כיצד לדעת מתי יש לבצע החלפת מצבר לרכב? איך תדע איזו מצבר מתאים לרכב שלך? 

קנייה והתקנה של מצבר שלא מתאים לרכבכם הוא בזבוז כסף ויכול ליצור צרות גדולות לרכב. למדו איך בוחרים מצבר לרכב שלכם!

לכל רכב יש משהו במשותף על שאר הרכבים, אחת לכמה שנים, ייתכן שהגיע הזמן לסוללה חדשה

 לא כל המצברים לרכב נוצרים שווים ולמכוניות שונות יש דרישות מצבר שונות, לכן חשוב לבדוק את תקינות המצבר שלכם לעיתים קרובות. אם תזדקק לסוללה חדשה, הנה שלושה דברים מרכזיים שעליך לדעת כיצד לבחור מצבר לרכב ולוודא שהוא מותקן נכון.

חשוב מאוד לוודא שכבלי המצבר ברכב שלך מחוברים היטב ונקיים

חיבורי כבלים רופפים לא יוליכו הספק מרבי ויגרמו לבעיות לאורך זמן, אל תסתבכו, אם לא ברור לכם מצב הרכב שלכם, גשן למוסך הקרוב ובידקו את מצב המצבר.

מסופי כבלים ועמודי סוללה המכוסים בקורוזיה גם יעכבו את הכוח וישפיעו על הכוח, ובסופו של דבר יובילו למצבר ללא יכולת הנעה. דאגו לנקות מסופים מעת לעת. ניקוי מסופים ותרסיסי הגנה יכולים לעזור. החיבורים הם המפתח להבטחת התקנת הסוללה כהלכה ויכולים לספק את הכוח המיועד שהיא נועדה לתת.

סוללות מגיעות בגדלים שונים ורבים, זה אולי לא ברור מאליו. 

יצרנים, דגמים ושנים שונות של ייצור דורשים גדלי סוללה שונים אותם ניתן לבחור גם באמצעות הלינק https://bestmazber.co.il/schnapp-car-batteries/, וההבדל יכול להיות רק שבריר של סנטימטר. אפילו לאותו יצרן, דגם ושנה יכולים להיות יותר מגודל סוללה אחד אם הרכב שלך מצויד במנוע אופציונלי. 

הקפד לעקוב מקרוב אחר מדריך הרכב, ספר הרכב, כך שתהיה לך הסוללה המתאימה ליישום הנכון, מה שיוביל לחיים ארוכים וכוח התחלתי בטוח של מצבר איכותי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

היתר בניה לבריכה פרטית

בריכה בבית, זה לא חלום? הרבה ישראלים חולמים על דופלקס עם בריכה רחבת ידיים, מיטת שיזוף וקוקטייל עסיסי. אבל במציאות, לפני שאתם בונים בריכה תצטרכו

קרא עוד »