איך עושים תיאום מס על שתי עבודות?

איך עושים תיאום מס?

ניתן לשלב בין שתי עבודות בו זמנית. האפשרות הזו מתאימה למי שעובד במשרות לא מלאות והוא יכול לשלב שעות עבודה בשתי עבודות בו זמנית. אך חשוב להיות מודעים לכך שכאשר עובדים בשתי עבודות בד בבד עשויים לשלם סכומי כסף מיותרים למס. כלומר, בכל עבודה ובכל תלוש משכורת ייגבה סכום הכסף בהתאם להכנסות ולניקוד עבור מיסים. כדי לחסוך את התשלום המיותר הזה יש לבצע תאום מס.

איך עושים את זה?

 איך עושים תיאום מס? למעשה זו פעולה פשוטה למדי שיש לבצע אותה מול רשות המיסים. לפני מספר שנים עוד היה צורך לבקר פיסית במקום, אך כיום ניתן לעשות את זה בקלות בממשק הדיגיטלי של רשות המיסים. תיאום המס מתבצע בהצגת מסמכים מתאימים ובהצהרה מתאימה של מגיש הבקשה. במידה ומדובר על בקשה שמוגשת לפני תקופת העבודה ולפני תשלום המיסים – היא תמנע תשלומים מיותרים. ואילו אם הבקשה מוגשת לאחר תקופה מסוימת של עבודה ותשלום מיסים כפול – הגשת הבקשה תידון בקבלת החזר מס. כך שעם סיום הגשת הבקשה היא תועבר לטיפול. ובמידה ואכן יש זכאות לקבלת החזר מס יקבל מגיש הבקשה את הכסף שלו.

לבד או בעזרת איש מקצוע?

אמנם אין מדובר בפעולה מורכבת מאוד. ניתן במקרים רבים לעשות את הפעולה הזו באופן עצמי ובלי לשלם כסף לאיש מקצוע. אך במידה והדבר מורכב או שאתם לא ממש יודעים איך מתחילים לבצע את תיאום המס – ניתן בהחלט להיעזר באיש מקצוע בתחום. הלה מכיר טוב את המערכת ואת הממשק, הוא יודע מה יש לעשות וכיצד צריך להתנהל על מנת לקבל את החזרי המס ומה עושים כדי לבצע תיאום מס בצורה נכונה שעונה על הדרישות ועל הפרמטרים.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://taxref.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...