איך משיגים אנרגיה בזמן האימון

התחלתם להתאמן באופן קבוע, אך מרגישים כי הגוף מתעייף מהר ולא מצליח לסיים את האימון? אין ספק כי זו תחושה מתסכלת, כיוון שלמעשה הפעילות הגופנית שביצעתם איננה אפקטיבית וכך התוצאות שהנכם מעוניינים להשיג רחוקות ממכם מאוד.

הסיבה שהגוף מתעייף בזמן אימון נעוצה באנרגיה הזמינה שקיימת בגוף, כאשר פעילות גופנית מאומצת וממושכת פוגעת במאגרי האנרגיה וכך גורמת להפחתה ביכולות. כדי שתוכלו להמשיך ולהתאמן באופן מושלם ותשיגו את התוצאות הרצויות מהאימון, כדאי שתכירו את כל הדרכים להשיג אנרגיה בזמן האימון שישפרו את היכולת הגופנית שלכם במהלך הפעילות. 

חטיפי חלבון

חטיפים אלו מכילים כמות חלבון בריכוז גבוה, מרכיב חיוני לגוף המבצע פעילות גופנית מאומצת ומסייע לבניית שריר וחיטוב. חטיפי החלבון מגיעים בשלל טעמים, ומכילים נוסף לחלבון סיבים תזונתיים ופחמימות המעלים את האפקטיביות של תוסף התזונה.

אבקות חלבון

סוג נוסף של תוספי תזונה המכילים חלבון, הינם אבקות חלבון המיועדות לערבוב עם נוזלים ומאפשרות להשיג משקאות אנרגיה זמינים ובריאים. החלבון הוא מרכיב חיוני להשגת תוצאות של אימון גופני, כמו בניית שריר וחיטוב הגוף, ולכן צריכה של תוספי תזונה המכילים חלבון ברמה גבוהה יהיו אפקטיביים במיוחד עבור מתאמנים. כדאי לדעת כי ניתן לרכוש אבקת חלבון באתר ALLIN.

ג'ל אנרגיה

ספורטאים אינם רק אנשים הנמצאים שעות ארוכות בחדרי כושר כדי לבנות מסת שריר ולהתחטב, אלא גם ספורטאים המבצעים פעילות גופנית ממושכת להעלאת סיבולת לב-ריאה כמו ריצה ורכיבה על אופניים. כיוון שהמטרה של ספורטאים אלו היא לשמור על אנרגיה זמינה של הגוף, ולא להעלות את רמות החלבון בגוף, מומלץ שיצרכו מוצרי אנרגיה העשויים ג'ל ומכילים מרכיבים להעצמת האנרגיה בגוף כמו סוכרים, קפאין וויטמינים חיוניים.

לסיכום, קיימים סוגים רבים ומגוונים של תוספי מזון לספורטאים המשפרים את האנרגיה והסיבולת במהלך אימון. מומלץ להתייעץ עם מאמני כושר ואנשי מקצוע בתחום כדי לצרוך את התוסף המתאים ביותר לגוף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...