איך להשיג גוף שרירי בלי מאמץ

גוף שרירי בלי מאמץ

החלום של אנשים רבים הוא להיות בעלי גוף שרירי ועם קוביות בבטן. רבים משקיעים בכך ימים רבים בחדרי הכושר, מבצעים סוגים שונים של תרגילים אשר לכל אחד מהם יש מטרה אחרת. משתתפים בחוגי ספורט, מדוושים על האופניים, רצים למרחקים ארוכים או הולכים ברגל.

אף על פי שהספורטאים עושים מאמצים כבירים, לא תמיד הם מצליחים ליהנות מהגוף השרירי שאליו הם שואפים להגיע כמו בכתבות הזו. בנקודה זו חלק מהמתאמנים נשברים קצת, מקצתם מפחיתים את קצב האימונים ואחרים מחפשים דרכים אחרות שיסייעו להם להגשים את חלומם ולהיות בעלי גוף שרירי.

שימוש במכשיר EMSCULPT 

מכשיר EMSCULPT  הוא מכשיר מאד מתוחכם הפועל בטכנולוגיות מתקדמות ונמצא בשימוש בקליניקה המקצועית. ייחודו של המכשיר הוא בכך שהוא גורם לשרירים לבצע כמות עצומה של תנודות בפרקי זמן קצרים. מדובר בתפוקה שהיא פי שלוש מהעוצמתיות של המכשור בחדר הכושר ובחוזק שאף אדם לא יכול להגיע אליו בכל סוג של פעילות גופנית.

המסה הגדולה של השרירים המופעלים בדרגה כה גבוהה באמצעות המכשיר האלקטרומגנטי המתמקד בכל פעם באזור אחר של הגוף, יוצר פירוק של תאי השומן, הורדה של עובי השומן והדגשה של המראה השרירי והמחוטב. 

תוצאות מצוינות בזכות השימוש במכשיר זה 

כדי להשיג תוצאות אופטימליות כמו בקישור מבצעים זאת על הישבן, הזרועות, הבטן והשוקיים. מדובר בטיפול קצר יחסית אשר נמשך רק כשלושים דקות ומגיעים בו לתוצאות אפקטיביות מצוינות של ישבן מוצק ומורם, זרועות מעוצבות ובטן שרירית.

בנוסף לכך, המכשיר יוצר שריפה מהירה ויעילה של שומן, העלאה של מסת השריר והורדת אחוזי השומן בגוף.

בדרך פשוטה זו אפשר להשיג גוף מחוטב ושרירי וליהנות מהנראות החדשה, התואמת את רצונם של הלקוחות הרבים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...