איך כדאי לתכנן חתונה קטנה?

מועדון NINE

תקופת הקורונה לימדה אותנו דבר או שניים על החיים וכן לימדה אותנו שלא צריך לנקר עיניים האירועים גדולים ומרובי משתתפים, אלא ניתן להסתפק באירועים מצומצמים וקטנים גם מבלי לפגוע בשמחה, באושר ובזיכרון שלנו מאותו אירוע. ראו לדוגמה מקום לבת מצווה!

אז איך מתכננים חתונה קטנה? מה כדאי לעשות קודם? על מה אסור לוותר? והכי חשוב, היכן עורכים את האירוע? כל מה שרציתם לדעת על – 'איך מתכננים חתונה קטנה?'

ערכו רשימת מוזמנים מדוקדקת

אחד מהדברים החשובים ביותר בחתונה וכל שכן בחתונה קטנה הוא כמובן עניין המוזמנים. בניגוד לחתונה גדולה, בה מזמינים אנשים מבלי לחשוב יותר מידי, הרי שבחתונה קטנה, בה מספר המוזמנים מוגבל, חשוב לערוך רשימה מדוקדקת של האנשים עליהם אתם לא מעוניינים לוותר באירוע שלכם ומנגד, גם רשימה של אנשים שפחות חשוב לכם שישתתפו. ערכו את החישובים שלכם והזמינו רק את מי שאתם באמת חייבים.

בחרו את המנות בקפידה

דבר נוסף שיש לבצע בקפידה יתרה באירוע קטן לעומת אירוע גדול, הוא בחירת המנות. כאשר הולכים על חתונה קטנה אשר ההוצאות בה הן נמוכות באופן משמעותי מהוצאות של חתונה גדולה, ניתן להשקיע יותר בתפריט. לבחור מנות יקרות יותר ובמאכלים מושקעים ומעניינים יותר. אז קחו את זה לתשומת ליבכם כאשר אתם יושבים על התפריט.

בחרו באולם מתאים

דבר אחרון אך לא פחות חשוב הוא בחירת המקום המתאים לאירוע. אולם אירועים לחתונה קטנה, צריך גם הוא להיות קטן. אבל מה, אסור לוותר על העיצוב וההתאמה לאירוע. גם אם מדובר על מקום קטן, חשוב מאוד לעצב אותו ולקשט אותו כיאה לאירוע כה נדיר – אירוע חתונה. האמת היא, הכי קל לבחור באולם שמיועד לעריכת חתונות קטנות ולא להסתבך, נכון? למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר ניין!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...