מתעניינים בלימודי מיקרובליידינג?

אחד התחומים המרתקים בתחום הקוסמטיקה הוא מיקרובליידינג. לכן קוסמטיקאיות רבות מעוניינות ללמוד תחום זה על כל שלביו. נשים רבות מגיעות לקורס בעקבות המלצה של קוסמטיקאיות שהניעו אותן לעסוק בתחום זה.

מיקרובליידינג 

קורס זה נמשך לאורך כמה שיעורים ולומדים כיצד לבצע את ההדמיה איך ייראו הגבות לאחר ביצוע הפעולות החדשניות. הפעולה מתבצעת על ידי מכשיר חשמלי לאיפור קבוע הכולל שימוש בכמה מחטים, החל בשלושה ומחטים ועד עשרים ואחת מחטים בנקודות שונות על פני כל גבה. 

בקורס לומדים כיצד להעניק לכל גבה הדגשה טבעית ולעצב את נראות הגבות בהתאם להדמיה. יש הרבה מאד אופציות של תצורה והמטרה היא להתאים לכל אישה את הגבות שהן המתאימות ביותר לתווי הפנים שלה, כך שתהיה מסגרת נאה ומטופחת.

בפעולת המחטים מחדירה הקוסמטיקאית פיגמנט צבע לתוך העור באזור הגבה באמצעות שימוש בסכין ייעודי למטרה זו. שכבת הדרמיס קולטת את הצבע וכך הוא נשאר בעור לתקופה ארוכה של כמה חודשים ועד שנתיים שלוש.

קורס לימוד מיקרובליידינג 

בקורס מלמדים את הקוסמטיקאיות את השיטה צעד אחר צעד, הן עוברות התנסויות ומבצעות תרגילים על נשים, או ביניהן כדי לתרגל את הפעולות הנחוצות. יש ללמוד את אופן הפעלת המחטים בלי לפגוע בנימי דם ובלי להכאיב אף על פי שהן מורחות קודם חומר מאלחש.

לימודי מיקרובליידינג אצל שיר לביא הינם מסקרנים ומרתקים, ומשנה לשנה יש יותר ויותר קוסמטיקאיות שמעוניינות לבצע השתלמות זו כדי להרחיב את מעגל הלקוחות שלהן. זאת לאור הדרישה הגדולה של הנשים לבצע מיקרובליידינג בגבות שלהן. 

גם מי שמבצעת זאת כעת, תבוא שוב בעוד כמה חודשים או לאחר שנתיים שלוש כשהצבע דוהה ותבצע פעולה זו שוב וכך הנישה הזו מאפשרת עבודה ללא הפסקה ולאורך כל השנה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

גגונים לרכב

סוגי גגונים לרכב

כאשר אתם רוצים לרכוש גגון לרכב, אתם נתקלים במרחב עצום של דגמים ויתכן שכבר לגמרי איבדתם את הכיוון. מה אתם צריכים באמת. כמובן שבחנות המוכר

קרא עוד »
קורס סייבר

קורס סייבר מקצועי – מה לומדים?

חושבים להתחיל ללמוד מקצוע שיאפשר לכם להשתלב בעולם ההייטק? במסגרת קורס סייבר מקצועי תלמדו שפות תכנות שונות, הכרה של פרצות אבטחה וטכניקות לטיפול במצבים שונים.

קרא עוד »