האם אף נפוח לאחר ניתוח זה נורמאלי? 3 תופעות שכיחות

ניתוח אף נחשב לאחר הניתוחים הנפוצים ביותר בכל רחבי העולם. אנשים רבים בוחרים לעבור ניתוח פלסטי של ממש במטרה לשנות את אחד האיברים הבולטים ביותר בגופם הממוקם במרכז הפנים, האף שלהם. אך חשוב לדעת, כמות ביצועי ניתחי האף בכל רחבי העולם אינה מבטיחה תוצאות קלות, מהירות או בטוחות. ישנם ניתוחים אשר לא מצליחים להשיג את המטרה במלואה, או אחרים אשר לא מצליחים להשיג את המטרה כלל. מעבר לכך, גם לניתוחים המוצלחים ישנה תקופת החלמה ארוכה אשר תניב את התוצאות הרצויות רק לאחר חודשים ארוכים עד שנה. 

 

חשוב שתכירו – התופעות שכדאי להיערך אליהן לאחר ניתוח אף

 

לאחר ניתוח האף שלכם, ישנן מספר תופעות שכיחות. התופעה הראשונה היא חוסר נוחות נשימתית דרך האף. כל חייכם אתם רגילים לנשום לרווחה דרך האף והפה ללא כל בעיה אך לאחר הניתוח תרגישו חוסר נוחות נשימתית אשר תעבור לאחר תקופת החלמה די קצרה. חשוב לומר כי ישנם ניתוחים אשר מוגדרים כלא מוצלחים שהניבו את התוצאות הרצויות מבחינה אסתטית אך גרמו לפגיעה באפשרות הנשימה דרך האף. 

 

נפיחות האף לאחר הניתוח עלולה ללות אתכם חודשים ארוכים עד שנה

 

תופעה נוספת אשר נחשבת שכיחה במיוחד היא נפיחות מיידית ונפיחות תקופתית. לאחר הניתוח יש לענוד פד מיוחד למשך שבוע. לאחר שבוע האף של כולם יהיה נפוח. נפיחות זו יורדת עם הזמן ולעיתים יורשת לחלוטין ר לאחר שנה שלמה של החלמה. לכן שחוב לדעת כי במידה ואתם מרגישים שהאף שלכם לא נראה טוב לאחר הניתוח, חכו, עוד כמה חודשים עד שנה לכל היותר הוא יגיע למצבו האידיאלי וכך הנפיחות תרד לחלוטין 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...