האם וטרינר מסוכן בתקופת הקורונה?

וטרינר

וטרינרים מטפלים בבעלי חיים רבים כל השנה, אך כאשר הטיפול בבעלי חיים כמו כלבים וחתולים נעשה גם בזמן הקורונה, נשאלת השאלה האם הווטרינר יכול להסתכן ולהיות מסוכן לסביבה בגלל טיפול בזמן רגיש זה בבעלי חיים? נבדוק.

האם וטרינר מסוכן בתקופת הקורונה |

מכיוון שאין תסמינים מיוחדים המעידים על התפרצות נגיף הקורונה בבעלי חיים, חשוב להבין שגם הווטרינרים המטפלים בהם, נחשבים ל"נקיים" מהמחלה הזו. 

למרות שהווטרינרים מטפלים בבעלי חיים על בסיס יומי, תקופת הקורונה גם כן אינה מבוטלת מעבודה אך חשוב מאוד לדעת שגם אם אתם ממש חוששים מלבוא ולבקר את הווטרינר של החתול או הכלב שלכם במהלך הקורונה, אל תהססו שכן חיות, לפחות בכל מה שקשור למחקרים האחרונים, אינם מזיקים ואינם משפיעים על עבודתו של הווטרינר, ראו באתר זה.

אם חיית המחמד שלי צריכה לפנות לווטרינר במהלך ההתפרצות הקורונה? |

אנא הביאו את חיית המחמד שלכם רק לווטרינר לצרכים דחופים בשלב זה. אנא הישאר בבית אם יש סיכון שאתם או מישהו במעגל המשפחה / חברתי הקרובה שלכם, עשויים להיות חולים – העבירו את כל זה לווטרינר לפני שתגיעו אליו עם חיית המחמד שלכם. 

קבעו סידורים שמישהו אחר יביא את החיה שלכם לווטרינר ואשר המטפל יאושר לקבל החלטות רפואיות ותשלום. אנא היו אחראיים לגבי ביקורים וטרינריים, כך שהווטרינרים יוכלו להמשיך ולהציע לקהילותיהם טיפול נדרש.

להכין את החתול לקורונה |

חשוב מאוד שלא להסתובב יותר מידי עם החתול או הכלב שלכם בחוץ בקרבת אנשים, שכן יכול להיות שאחד מהם הוא נשא של הקורונה ואז, אין לדעת את ההשפעה שזה יעשה לבעל החי שלכם. כך תשמרו עליהם בריאים וחזקים לשנים ארוכות.

> אולי יעניין אתכם לקרוא גם על וטרינר 24 שעות בתל אביב!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...