הרצאות למתנסים, אילו סוגי הרצאות מתאימות?

הרצאות למתנסים

בכל עיר ישנם כמה וכמה מתנסים שבהם יש לא רק חוגים לילדים אלא גם כל מיני סדנאות / הרצאות למתנסים שמועברות שם מידי שנה ושנה. כמידי שנה האחראים על הזמנת ההרצאות הללו מחפשים אחר כאלה שיביאו כמה שיותר קהל ויפנו אל תושבי השכונה, וכאן יש מבחר לא קטן שממנו יש לדעת לבחור את הסוגים המתאימים והרלבנטיים מבין כל השאר.

הרצאות קולנוע וטלביזיה

טלביזיה היא מזמן כבר חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. הטלביזיה עברה שינויים משמעותיים וכולנו כבר רגילים לשבת מול מסך גדול או קטן. ההתעסקות הזו עם מסכים הפכה להיות בלתי פוסקת כמעט, וכוללת כבר ילדים מגיל קטן שכבר יושבים מול מסך. איך העולם הזה השתנה ומשפיע על אורח החיים שלנו בהחלט יכול להיות סוג של הרצאה מרתקת שתיצור עניין.

סדנאות הורות

בכל שכונה יש הורים צעירים או הורים לילדים שכבר גדלו, ועליהם הם לא משתלטים ואיתם הם לא מצליחים לייצר דיאלוג בריא. איך יכולים ללמוד הורות וליצור סביבה משפחתית יותר בריאה זו בהחלט שאלה שעולה אצל הורים רבים, אם לא אצל כולם, והרשמה אל סדנאות שדנות בנושא תעניין כל הורה שבוחן את ההרצאות והסדנאות למבוגרים שקיימות במתנ"ס, כמו הרצאות לארגונים למשל אם הוא בעל עסק..

הרצאות לגבי תזונה

כל אדם רוצה להיות בריא יותר, וישנו דיון מאוד בולט בעידן המודרני לצד אורח החיים שבו יש שפע אצל האדם שחי במדינות מפותחות לגבי האוכל שאותו אנחנו צורכים. זהו נושא מאוד מדובר שמביא הרבה מאוד עניין, ולכן הוא מאוד מתאים בתור נושא שאליו יגיעו לא מעט אנשים שנמצאים בסביבה של המתנ"ס. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו, אכילה מופרזת ו/או לא נכונה גורמת לעליה במשקל ולשינו במדדים לכיוונים שהם לא בריאים, כל הרצאה שתסייע לקדם אורח חיים בריא והורדת משקל יקדם יותר אנשים שרוצים לבוא ולשמוע על העניין.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...