קאנביס רפואי – מי זכאי והיכן רוכשים?

קנאביס רפואי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עם צרכים מסוימים ובעיות שונות נעזרים בקנאביס רפואי. גם המדינה התחילה להבין את המצב ומייעדת מרפאות בארץ לצורך חלוקת קאנביס לחולים. היום, את כל התהליך הזה ניתן לעשות דרך האינטרנט בקלות וביעילות.

קנאביס רפואי – מי זכאי והיכן רוכשים? |

כמו שלכל תרופה צריך מרשם רופא, כך גם לקאנביס רפואי, צריך מרשם מרופא. ישנם אנשים בארץ שזקוקים לקנאביס רפואי מכל מיני סיבות. כיוון שכך, קמו להן אתרי אינטרנט מורשים לחלוקת ומכירת קנאביס למי שיש בידו אישור רפואי לקנאביס.

מה זה קנאביס רפואי? |

קנאביס רפואי מופק מצמח המריחואנה או בכימיקלים שנמצאים בו לטיפול במחלות או במצבים שונים אליהם מחליט הרופא. בעיקרון זה אותו מוצר כמו מריחואנה לבילוי, אך הוא נלקח למטרות רפואיות.

צמח המריחואנה מכיל יותר ממאה כימיקלים שונים המכונים קנבינואידים. לכל אחת השפעה שונה על הגוף. THC וקנאבידיול (CBD) הם הכימיקלים העיקריים המשמשים ברפואה. THC מייצר גם את ה"סאטלה" שאנשים מרגישים כשהם מעשנים מריחואנה או אוכלים מזון המכיל אותם.

האם מריחואנה רפואית יכולה לעזור בהפרעות ובהתקפים? |

מריחואנה רפואית קיבלה תשומת לב רבה לפני מספר שנים כאשר הורים רבים בעולם טענו כי צורה מיוחדת של התרופה סייעה בשליטה בהתקפים שהיו לילדיהם. 

ה- FDA (ארגון הבריאות העולמי) אישר לאחרונה את Epidiolex, המיוצר מ- CBD, כטיפול לאנשים עם התקפים קשים מאוד. במחקרים, לאנשים מסוימים חלה ירידה דרמטית בהתקפים לאחר נטילת תרופה זו. 

כמובן שאין לקחת תרופה זו או לעשן אותה ללא אישור רפואי חתום שכן ברוב מדינות העולם הדבר אסור בחוק ולעוברים עליו, צפויים עונשים כבדים שניתן למנוע בקלות.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://www.clubpharm.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

דירות דיסקרטיות בתל אביב

דירות דיסקרטיות בתל אביב

במהלך החיפושים שלכם אחר דירות דיסקרטיות בתל אביב יהיה מוטב מבחינתכם לסקור את האפשרויות השונות על פי רמת היוקרה של הטיב והמחיר שמוצע לכם. כך

קרא עוד »