הדברה בבית עם חיות מחמד

חברת הדברה לבית

חומרי ההדברה, גם אלו שיש בהם חומר רעיל מועט, הם מסוכנים עבור בעלי החיים ביתיים. הדרך הטובה ביותר, אם הדבר אפשרי היא להרחיק את הכלב מהבית לכמה ימים, אצל קרובי משפחה, חברים או בפנסיון לכלבים.

הזמנת הדברה נגד תיקנים ונמלים, בבית בו יש חיות מחמד 

השלב הראשון הוא הזמנת איש מקצוע שהוא מומחה בהדברה, יש לו הסמכה ורישיון בר תוקף לעסוק בהדברה, כמו למשל אגרנט ארנון. יש ליידע מראש ולהדגיש כמה פעמים שמדובר בבית שמתגוררות בו חיות מחמד ולכן על המדביר להשתמש בחומר בעל רמת רעילות נמוכה.  בעת ההדברה יוצאים כולם מהבית. לאחר כמה שעות כדאי לשוב הביתה ללא החיות ולאוורר את הבית לאורך זמן. המדביר מעביר הנחיות בדבר פרק הזמן שיש להמתין עד שטיפת המרצפות.

החשש הוא בעיקר לגבי חתולים נשכבים על הרצפה, רעל נדבק לשערות שלהם ומכיוון שהם מלקקים את פרוותם הם עלולים לחטוף הרעלה. לכן המגמה היא להחזיר את החיות הביתה רק לאחר שטיפה יסודית ביותר של כל רבדי הבית כולל הפנלים כך שלא יישאר זכר לחומר הרעיל.

לאור העובדה שיש חיות מחמד בבית וליתר ביטחון, חשוב לקבל מהמדביר מידע כתוב על הרכב חומר ההדברה למקרה שאחד מבעלי החיים יחוש ברע.

הדברה במקרה של פרעושים וקרציות 

הדברה נגד הימצאותם של פרעושים וקרציות בבית, מתבצעת בדרך כלל בבתים שבהם מחזיקים חיות מחמד ובעיקר כלבים, ראו באתר זה.

מדובר בחומר הדברה חזק וההמלצה היא לשוטף את הרצפה לאחר חמישה ימים. לאור זאת יש לעשות כל מאמץ ולהרחיק מהבית לפרק זמן זה את בעלי החיים, כיוון שהחומר הרעיל עלול להידבק לרגליהם ולפרווה שלהם. לאחר השטיפה היסודית בזמן שנקבע, אפשר להחזיר אותם לביתם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

דרמה רולר

דרמה רולר

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים, אשר משתמשים במוצר בשם דרמה רולר. מדובר למעשה על מכשיר מכאני קטן המכיל רולר עם מאות מחטים מזעריות.

קרא עוד »