דירוג קופונים לעובדים השווים ביותר לתקופת החגים

החגים הם תקופה מלאה ברגעים קטנים ומלאים אושר, אותם אתם רוצים לחלוק עם האנשים הכי חשובים ומוערכים בחיים שלכם. בארגונים ובתי עסק שונים, הנכונות להשקיע בעובדים בתקופת החגים, היא הדרך של צוות הניהול להביע הכרת תודה על שנה מלאה בעשייה מפרכת. ולכן, אנחנו רואים בשנים האחרונות נכונות להשקיע בכמה וכמה דרכים, ברכישת מתנות איכות לצוותי העובדים, ובניהן גם רכישה מאורגנת של קופונים לעובדים.

שלושת הקופונים הכי שווים לעובדים שלכם

בקרב מנהלי משאבים אנוש, שלושת סוגי הקופונים הכי מבוקשים לקראת תקופת החגים הם בדרך כלל:

  1. קופונים למלונות היוקרתיים של ישראל – זו היא האפשרות הכי שכיחה, אותה כל עובד ישמח לקבל. במיוחד מפני שמדובר על מתנה בהשקעה גדולה יחסית, שהעובד ייהנה ממנה לגמרי.
  2. קופונים למסעדות גורמה – כך אתם יכולים לאפשר לעובדים שלכם לשבור את הרגלי האכילה שלהם ולהנות מערב מושלם עם חברים במסעדה איכותית.
  3. קופונים לימי ספא ומאסז'ים – אם חשוב לכם ליצור לצוות שלכם כמה שעות של בריחה מהמציאות, ואתם מוכנים להשקיע משאבים, הרכישה של מאסז' היא החלטה המתאימה למרבית העובדים. מה גם, שאתם יכולים לרכוש חבילות משתנות, אשר מתאימות לעובדים ולבני המשפחה שלהם, וכך להפתיע גם את המעגל השני של הצוות המקצועי של החברה שלכם.

השקיעו בעובדים שלכם – והם יחזירו לעסק בחזרה

אם כבר בחרתם לצאת מהקופסה ולמצוא מתנות מיוחדות לתקופת החגים, אז כדאי שתדעו, קופונים הם מתנה שכולם רוצים לקבל. כך שיכול מאוד להיות שזו תהיה לכם ההחלטה הכי טובה הן מבחינת שביעות הרצון של העובדים והן מבחינת היכולת הכלכלית לעמוד ברכישה של כמות גדולה של מתנות, לכל הצוות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

גרר בתל אביב

גרר בתל אביב

הזמנה של גרר מתרחשת לרוב בסיטואציות לא נעימות וכמובן לא מתוכננות. נסעתם לאירוע או אפילו בדרך לעבודה ובאמצע הדרך הרכב נתקע, לא מניע, לא זז

קרא עוד »

מתעוררים הרבה בלילה?

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתעוררים הרבה במהלך הלילה, ללא שום סיבה ניכרת לעין. בעוד שבתקופה שבה היו להם ילדים קטנים, הם יכלו להשליך

קרא עוד »
נעלי ריצה

המדריך המלא לבחירת נעלי ריצה

אתם מנסים למצוא פעילות גופנית שתוכלו להחזיק בה מעמד? אתם שייכים לאותם האנשים שעד היום לא ממש עשו ספורט ועכשיו אתם רוצים לקנות, בפעם הראשונה

קרא עוד »