הדברת חולדות – טיפים חשובים

חולדה היא בעל חיים חכם ותבוני שמגיע במקרים נדירים (יחסית) אל בתים פרטיים. ולמרות הנדירות של הגעת החולדה אלינו, כשאנו מזהים אותה או מוצאים סימנים מחשידים לנוכחות שלה – חשוב להרחיק אותה מהמקום בעזרת חברה מקצועית המתמחה בתחום, משום שלמרות הלגיטימיות של קיומה, מדובר בבעל חיים שיכול להוות מפגע אסתטי אמיתי ואף מסוגל להזיק לבריאות שלנו ולסכן את המשפחה. 

קצת פרטים על חולדות

חולדה היא מכרסם שנחשב יונק חכם ותבוני. שמה השני של חולדה הוא 'עכברוש' והיא נחשבת גדולה יחסית למכרסמים אחרים. בעל חיים זה מחזיק בחוש ריח מפותח לכן הוא מגיע בקלות אל מוצרי מזון ואל מקורות מים בזמן שהוא יכול לחיות גם בתנאים של קור קיצוני או בתנאי חום קשים. חשוב לדעת שמחקרים מצאו כי חולדות הן חכמות יחסית, לכן הן מצליחות לשרוד למשך זמן רב מבלי להיתפס בעוד שהן חופרות מחילות בקירות, נכנסות בין איטום ומבוכים ובכך מתעתעות במי שמנסה ללכוד אותן. 

אז כיצד מדבירים חולדות?

אם אתם רוצים להדביר לבד מכרסמים, תוכלו לבחור בשיטות שונות כמו פיזור מלכודות הומאניות ושחרור בעל החיים בשדה פתוח ורחוק. בין היתר אפשר לבצע הדברה ביולוגית באמצעות אימוץ חתול רחוב שירחיק מכרסמים מעצם נוכחותו מטילת האימה במקום. בנוסף לכך מומלץ לבחור מדביר מקצועי שילכוד את המכרסמים ויסייע לכם להבין מהיכן החולדות מגיעות – כל הפרטים על מדביר איכותי בלינק הזה.

לאחר האבחון, ההרחקה והלכידה, בצעו שיפוץ במרחב שיאטום את כול החורים שמהם יצאו העכברושים תוך איטום של מוצרי מזון, קירור של מוצרים כמו סוכר או נקניקים, וייצור מרחב נקי וסטרילי יותר שלא ימשוך לתוכו חולדות. בהצלחה! 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

דירות דיסקרטיות בתל אביב

דירות דיסקרטיות בתל אביב

במהלך החיפושים שלכם אחר דירות דיסקרטיות בתל אביב יהיה מוטב מבחינתכם לסקור את האפשרויות השונות על פי רמת היוקרה של הטיב והמחיר שמוצע לכם. כך

קרא עוד »