איך תקבעו כללים למשחקי הסאדו שלכם?

אביזרי מין

בכול הנוגע ליחסי מין, לכל אחד יש העדפה אחרת. יש את מי שאוהב מגע מלטף ומפנק, יש את מי שירצה לשחק משחקי תפקידים עם בת או בן זוגו, ויש את זאת שאוהבת לחוש מגע חזק ומלא תשוקה מבן זוגה. בכל מקרה, לכל אחד יש את ההעדפות שלו, וכול עוד אף אחד לא נפגע וכולם נהנים – אפשר לבחור בכל משחק או דרך להלהיט את העניינים בין הסדינים או בתוך החדר.

אם אתם חובבי סאדו מאזו, או שתמיד רציתם להתנסות במשחקי שליטה: כדאי שתממשו את הפנטזיות שלכם בצורה הטובה והבטוחה ביותר. כיום יש מגוון אביזרי וצעצועי מין לסאדו מאזו שיספקו לכם חוויה שונה, מסעירה ובטוחה, החל ממחסומי פה או גאג'ים, עד לספנקרים, נדנדות סקס, אביזרי קשירה וכולי. אבל כיצד משחקים בלי להיפגע באמת?

מי שירצה לקבוע את הגבול יצטרך לקבוע כללי למשחקי S&M הלוא הם סאדו מאזו:

קבעו מילת קוד – זה נכון שלעיתים זה מרגש להיות כבול, וזה כיף להיות קשורה כשבן הזוג או הפרטנר שולט על כל תנועה, אבל לעיתים הכאב או הסיטואציה יכולים להיות לא נעימים. במקרים כאלה חשוב להמציא מילת קוד שתפסיק את המשחק. בחרו מילה שתוכלו לזכור ויהיה קל להגות בעת משחק. בין היתר אפשר לקבוע סימנים פיזיים כמו הרמת יד או כל סימן אחר שניתן לזהות גם ללא קול.

קבעו זמן משחק מתאים – חשוב להבין מה הגבולות שלכם ולאיזה זמן תרצו לתחום את הסאשן. כוונו טיימר שיוכל להגביל את הזמן שלכם בעת שאתם מתנסים בסאדו מאזו משמע: כאב ושליטה מבוקרים שמובילים לבסוף להנאה.

דברו לפני הסאשן – לפני שאתם מתחילים בסאשן שלכם, דברו אחד עם השנייה וקבעו גבולות, ודרך משחק. כך תוכלו לתאם צפיות ולהנות מהמשחק המסקרן.

המידע באדיבות אתר https://www.supertoys.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

איך בוחרים מצבר לרכב

בחירת מצבר לרכב: כיצד למצוא את הגודל, המותג והדירוג הנכון? כיצד לדעת מתי יש לבצע החלפת מצבר לרכב? איך תדע איזו מצבר מתאים לרכב שלך? 

קרא עוד »