כמה סיבות ללכת ולעשות בדיקת שמיעה עכשיו!

מדטכניקה אורתופון

האם ידעתם שעשרות אלפי ישראלים סובלים מלקות שמיעה כזו או אחרת? מדובר בהפרעות מסוגים שונים אמנם, אך הבעיה בסופו של יום, היא אותה בעיה. חוסר היכולת לשמוע בבהירות שמוביל להשתלת מכשירי שמע שונים.

אין ספק שלגלות ביום בהיר שאתם צריכים חלילה מכשיר שמיעה, זה לא כיף. למזלכם יש דרך למנוע את זה על ידי בדיקה מוקדמת, רוצים לדעת איך? המשיכו לקרוא.

למה צריך לעשות בדיקת שמיעה?

ישנם המון מקרים שונים שמחייבים בדיקת שמיעה. נתחיל במקרים הנפוצים. אם אתם עובדים במקום עבודה שבו אתם חשופים לרעשים פתאומיים חזקים או רעשי מכונות מתמשכים, כדאי להקפיד לעשות כל הזמן בדיקת שמיעה. הסיבה היא בגלל שאם מגלים מספיק מוקדם את הנזק שמתחיל להיווצר, אפשר לטפל בזה ולמנוע את התהליך הכואב של איבוד השמיעה או ליקוי ברמה כזו או אחרת.

אם אתם אנשים מבוגרים, גם כדאי לבדוק את מצב השמיעה שלכם. ברוב המקרים, הלקות מגיעה בשלב המתקדם של החיים ולא כשצעירים. אז כדאי כחלק מהבדיקות השגרתיות לעשות גם בדיקת שמיעה שתוודא שהכל תקין. שוב, אם מגלים את הנזק מיד בהתחלה, יש מה לעשות וההבדל הוא שמיים וארץ.

אוכלוסייה נוספת שצריכה להקפיד על בדיקות שמיעה כל הזמן, זה תינוקות בהתפתחות. בדיקת השמיעה היא חשובה מאין כמוה בגיל הזה, ובכל שלב. אם נראה לכם שהילד או הילדה, נחשפו לרעש גבוה מידי, אל תהססו לפנות לבדיקה בהקדם האפשרי. הזהירות הזו, במקרים רבים עשויה להציל אתכם כאשר הרופא יבחין במשהו, אפילו קטן. חשוב לזכור שזהו גיל של התפתחות. בגיל הזה הילד לומד דרך הסביבה, דרך מה שהוא שומע ורואה, לקות שמיעה עלולה לעצור את ההתפתחות שלו.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר מדטכניקה אורתופון!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

סדנאות בצק סוכר

מה לומדים בסדנאות בצק סוכר

כל העיסוק בבצק סוכר והאפשרות ליצור באמצעותו עוגות מעוטרות בעיטורים ייחודיים, היה שמור כמעט אך ורק לחגיגות האצולה. הם ידעו היכן לרכוש את המוצר או

קרא עוד »