סימפטומים לאבנים בכליות – מה צריך להעלות נורה אדומה?

סימפטומים לאבנים בכליות - מה צריך להעלות נורה אדומה?

אבנים בכליות הן למעשה מקבצים נוקשים של מלח ומינרלים, אשר לעתים קרובות מורכבים מסידן או חומצת שתן.

מקבצים נוקשים אלה מתגבשים בתוך הכליות, והם עלולים להגיע לחלקים שונים בדרכי השתן.

אבנים בכליות יכולות להיות קטנות ולא ממש מורגשות במהלך חיי היום יום, אך הן גם עלולות להיות גדולות ולגרום לכאבים עזים ביותר – הן בזמן הטלת שתן והן בזמנים אחרים.

במסגרת מאמר זה נספר לכם על סיפטומים לאבנים בכליות, על מנת שתוכלו להתוודע לסוגים השונים של סיפטומים לאבנים בכליות, כך שתוכלו לזהות את הסימנים שמעידים על כך שהגיע הזמן לפנות לקבלת עזרה מאיש מקצוע המומחה לתחום של טיפול באבנים בכליות.

סימפטומים לאבנים בכליות – למה חשוב לשים לב?

כאמור, סימפטומים לאבנים בכליות יכולים לבוא לידי ביטוי בצורות שונות ומשונות, ולטמון בחובם עוצמות שונות של כאב, אך במסגרת מאמר זה נשים את עיקר המיקוד שלנו על סימפטומים לאבנים בכליות שצריכים להדליק לכם נורה אדומה ולפנות לקבלת עזרה מקצועית.

  • כאב בזמן הטלת שתן – כאשר האבנים בכליות מגיעות לצומת שבין השופכן לשלפוחית, האדם מתחיל להרגיש כאבים בזמן הטלת שתן. מדובר על כאבים חדים או צורבים, ואם אתם חווים כאבים מסוג זה, חשוב לפנות לקבל טיפול באבנים בדרכי השתן.
  • דחיפות בהטלת שתן – רוב האנשים מסוגלים להתאפק במשך זמן מה במקרה הצורך, לכן אם אתם שמים לב שאתם צריכים להתפנות בתדירות גבוהה מהרגיל, או בדחיפות בהולה מהרגיל, ייתכן שמדובר על סימן נוסף שמעיד על כך שאתם צריכים לפנות לקבלת עזרה.
  • דם בשתן – כאשר מדובר על סימפטומים לאבנים בכליות, אין ספק כי דם בשתן אמור להדליק לכם נורה אדומה ולגרום לכם להתקשר לרופא ולקבוע תור בו במקום.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

הדברה בתל אביב

הדברה בתל אביב

תל אביב היא עיר ללא הפסקה. העיר השנייה בגודלה בישראל מבחינת האוכלוסייה וללא ספק העיר הפעילה ביותר בארץ. בתי עסק, מרכזי בילוי, משרדים ובתים מסוגים

קרא עוד »
סיור לילה בתל אביב

סיור לילה בתל אביב

רוצים לחוות את הטעמים, הניחוחות והאותנטיות של שווקי תל אביב? סיור לילה בתל אביב יהיה דרך יוצאת מן הכלל לעשות זאת. רק יהיה כדאי לכם

קרא עוד »