חברת ניקיון משרדים תל אביב

חברת ניקיון משרדים תל אביב

המחויבות של חברת ניקיון משרדים בתל אביב היא לכך שהמשרד יהיה תמיד נקי, כך שיהיה נעים לעבוד בו ולקבל אנשי עסקים לפגישות.

שיטת העבודה בניקיון משרדים 

שיטת העבודה מתואמת עם הנהלת החברה ועל פי הנוחות של העובדים. ברוב המקרים העובדים מגיעים בשעות הפעילות של המשרד ומנקים את החדרים השונים כשהעובדים בישיבות או יוצאים מהמשרד לאכול וזאת כדי לא להפריע למהלך העניינים במשרד.

כל אחד מהחדרים, הלובי ואולם ההמתנה עוברים ניקיון יסודי בכל הגעה של העובדים וזאת באמצעות חומרי ניקיון מצוינים שמשאירים בתום העבודה משרד נקי ומצוחצח. המטרה היא לנקות את כל הרבדים של המשרד בכל שטחו כדי ליצור אווירה נעימה וניחוחות שיהיו באוויר. 

עובדי הניקיון 

לכל משרד משויכים עובדים קבועים המגיעים בזמנים שתואמו. אם אחד מהם לא מגיע לעבודה, הדבר אינו גורם לשינויים כיוון שעובד אחר מבצע את המטלות במקומו. בכל מקרה העבודה תתבצע על פי לוח הזמנים השבועי שנקבע מראש. יש משרדים שמבקשים שהעובדים ינקו בכל יום ואחרים כמה פעמים בשבוע על פי ראות עיניהם והצורך בכל משרד. ברוב המקרים ככל שיש יותר עובדים במשרד כך התדירות של הניקיון היא גבוהה יותר, קבלו עוד פרטים באתר https://www.pedantim.co.il.

שעות ביצוע של הניקיון 

יש משרדים שהימצאותם של עובדי הניקיון בשעות הפעילות התוססות של העסק מפריעות לעובדים ולכן במקרים הללו קיימת אפשרות לבצע את העבודות הללו השכם בבוקר, לפני שהעובדים מגיעים לעבודה או לחלופין בשעות הערב המאוחרות.

בשני המקרים לעובדי הניקיון יש מפתח של המשרד והעבודה מתבצעת באופן קבוע. כשהעובדים מגיעים בבוקר, המקום נקי ומצוחצח ומאד נעים להתחיל כך את יום העבודה. העובדים נמצאים במשרד לאורך שעות רבות בכל יום ולכן האווירה הביתית היא חשובה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...