היתרונות של השגחה פרטית בבית חולים לאחר ניתוח

השגחה פרטית לאחר ניתוח

כאשר אדם עובר ניתוח זה לא משנה באיזה גיל אותו אדם או היכן בגופו מתבצע הניתוח הדבר עלול להיות חוויה קשה ולא נעימה עבור רבים. ישנם בתי חולים בארץ שניתן להשיג השגחה פרטית עבור אותו פציינט לאחר הניתוח ולהשגחה הפרטית מספר יתרונות.

עזרה צמודה

היתרון הכי גדול של השגחה פרטית אחרי ניתוח, היא שברגע שיש אדם כלשהו שמשגיח על הפציינט הוא יכול להעניק לו עזרה רבה בתנועה ממקום למקום, הפגת תחושת הבידוד, ובעיקר ההרגשה שיש מישהו לצידך שמוכן לעזור לך לאחר אירוע לא פשוט כגון ניתוח.

אבטחה ושמירה

מצבו הרפואי של אדם יכול להידרדר בשניות מספיק שהגוף של אותו פציינט לא מגיב טוב לתרופה או נוגדן מסוים והגוף יכול לקבל זאת בצורה מזוויעה. זה נכון אומנם שיש כפתור מצוקה ליד כל חולה וכאשר הוא מרגיש שהמצב מסתבך ומחמיר ראשי החולה ללחוץ על כפתור החירום ואחות טורנית תיגש אליו. אך לעיתים רבות אין מספיק כח אדם ואחות אחת צריכה להיות זמינה ל5-6 חולים במשמרת ולכן לא תמיד האחות תוכל להגיע באותה שניה שהחולה לוחץ על כפתור המצוקה. ברגע שיש השגחה פרטית המשגיח יכול לתת מענה למצוקתו של החולה בצורה מידית עד להגעת אחות מוסמכת, הרופא או איש צוות רפואי אחר.

נטיות אובדניות

במידה ולמטופל יש היסטוריה של נטיות אובדניות או ניסיונות התאבדות וכתוצאה מכך הגיע לבית החולים, ההשגחה הפרטית עבור מקרים מסוג זה היא לא בגדר המלצה אלה חובה! מכיוון שזה עלול להיות מסוכן להשאיר פציינט כזה לבד מהסיבה הפשוטה שהוא עלול לפגוע בעצמו בזדון ולכן מקרים כאלו מחייבים השגחה פרטית לאחר הניתוח ואף רצוי גם לאחר שחרורו של הפציינט מבית החולים. גם אם אין לו היסטוריה של נטיות מסוג זה אך עולה בכם החשש הכי קטן שאולי בית החולים עלול להיות טריגר והמטופל עלול לפגוע בעצמו גם במקרים כאלו מומלצת השגחה פרטית לאחר הניתוח כי אם יהיה איתו משגיח יהיה לו הרבה יותר קשה לעשות נזק לעצמו כיוון שיש עליו השגחה.

> למידע מקצועי נוסף בקרו באתר של אלי מילר!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

קורס סייבר

קורס סייבר מקצועי – מה לומדים?

חושבים להתחיל ללמוד מקצוע שיאפשר לכם להשתלב בעולם ההייטק? במסגרת קורס סייבר מקצועי תלמדו שפות תכנות שונות, הכרה של פרצות אבטחה וטכניקות לטיפול במצבים שונים.

קרא עוד »