טיפים לאיך לנשום בזמן ספורט

נשימה בריאה

בזמן ספורט חשוב לנשום בצורה נכונה על מנת שהגוף יקבל את מה שהוא צריך והוא יוכל לנצל היטב את כל האנרגיה. הנשימה הנכונה מועילה מאוד לשיפור ההרגשה כמו גם לפעילות מוצלחת יותר.

הבעיה היא שעבור רבים הדבר כלל אינו מובן מאליו. הם לא נשמים נכון והם לא מנצלים באמת בצורה נכונה את האוויר ואת החמצן שהם נושמים. אז נכון שזוהי בעיה. אך הבעיה הגדולה האמיתית היא שהם גם לא מודעים לבעיה שלהם. הם לא באמת יודעים שהם לא נושמים נכון והם לא מבינים שיש להם מה לעשות על מנת לשפר את הפעילות שלהם ואת התחושה שלה באופן כללי.

אז איך תדעו אם אתם נושמים נכון בזמן הספורט ואתם מנצלים בצורה המיטבית את כל האנרגיה האצורה בכם?

לומדים לנשום נכון

חשוב מאוד ללמוד איך לנשום בצורה נכונה ולנצל כמו שצריך את האוויר ואת החמצן המוצע לנו חינם בעולמינו, ראו לדוגמה נשימה בריאה בשיטת בוטייקו.

הלימוד הוא לא דבר כל כך מורכב. כל מה שנדרש למעשה זוהי מודעות לדבר. אם האדם מודע לכך כי עליו לנשום בקצב מסודר, לנשום נשימות עמוקות וסדירות, הוא כבר מצליח להפיק מעצמו הרבה יותר. כי הנשימה הנכונה היא זו שמבטיחה הרבה מאוד להצלחה של הגוף ושל האדם לתפקד כמו שצריך.

ספורט ונשימה

הנשימה הנכונה מסייעת מאוד ספורט. היא תורמת רבות לספורטאי והודות לכך הוא מצליח להגיע להישגים גבוהים פי כמה וכמה ביחס להישגים שלו ללא הנשימה הנכונה. כי נשימה עמוקה המתבצעת בזמן הנכון ובנקודת המאמץ המדויקת, מאשר לבצע פעילויות הדורשות הרבה מאמץ וכך הפעילות היא הרבה יותר אפקטיבית. אז אם גם אתם רוצים לשפר את איכות החיים שלכם, פשוט למדו לנשום נכון!

> קראו גם על טיפול בקוצר נשימה ואסטמה באתר של אורנה אדריאנסן!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

סוכנות פונדקאות בישראל

פונדקאות לגייז

רבים הזוגות שרוצים להיקרא 'אבא ואבוש', או 'אבא רועי' או 'אבא נתי', 'אבא 1 או אבא 2' – אבל פשוט אינם יודעים כיצד אפשר להתחיל

קרא עוד »