סוגים של פולי קפה

סוגים של פולי קפה

ישנם מאות סוגים של פולי קפה. בעולם, אם באסיה, אפריקה, מרכז ודרום אמריקה, ישנם מגדלי פולי הקפה הטובים ביותר. במאמר זה נסקור עבורכם אחר סוגים של פולי קפה האיכותיים והטעימים ביותר בעולם.

סוגים של פולי קפה

ישנם סוגים שונים של פולי קפה שכדאי לכם להכיר. אם אתם רוצים לשתות כל בוקר קפה משובח, נראה שאתם צריכים לשתות את פולי הקפה הטובים והמשובחים ביותר.

אם פולי הקפה האיכותיים ביותר, תוכלו לרכוש בכמה דרכים. הראשון הוא ברשת. באינטרנט מפוצץ בשלל אתרים למכירת פולי קפה ודרכם, תוכלו לרכוש את המוצרים הללו ובמחירים מתאימים.

סוגי קפה ייחודיים

ישנם 3 סוגים עיקריים של פולי קפה. שמות פולי הקפה הללו הם רובוסטה, ליבריקה וערביקה. במאמר זה נרצה להביא לפניכם כמה מהסוגים הטובים ביותר של פולי הקפה שאתם חייבים להכיר:

  • ליבריקה: ליבריקה היא סוג קפה בעל תפוקה נמוכה בהשוואה לארביקה ורובוסטה.
  • רובוסטה: לסוג הקפה הזה, המכיל 2.5% יותר קפאין מסוגים אחרים, יש טעם די חזק.
  • ערביקה: פולי קפה אלה עם קפאין נמוך וטעם חלק יותר, הוא ארומטי וטעים מהאחרים. 80% מהקפה בעולם, מיוצר מפולי קפה מסוג זה.

סוג פולים לפי מדינות

עד כה, כיסינו שלושה סוגים עיקריים של פולי קפה. חשוב לדעת שיש מאפיינים לפולי הקפה הללו על פי מדינות. מכיוון שעשרות גורמים, כמו טמפרטורה וגובה, משפיעים על טעמם של פולי הקפה.

באמצעות תכונות אלה, תוכלו לדעת על כל סוג של פול קפה מה טיבו ומהו טעמו. אם אתם רוצים קפה מר יותר, הוא כנראה יהיה רובוסטה ואם אתם רוצים קפה רגוע יותר, אין ספק שערביקה הוא הקפה שאתם צריכים לעצמכם.

המידע באדיבות אתר JustCoffee

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

סוגים של פולי קפה

סוגים של פולי קפה

ישנם מאות סוגים של פולי קפה. בעולם, אם באסיה, אפריקה, מרכז ודרום אמריקה, ישנם מגדלי פולי הקפה הטובים ביותר. במאמר זה נסקור עבורכם אחר סוגים

קרא עוד »