מתעוררים הרבה בלילה?

לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתעוררים הרבה במהלך הלילה, ללא שום סיבה ניכרת לעין. בעוד שבתקופה שבה היו להם ילדים קטנים, הם יכלו להשליך את היקיצות המרובות שלהם על כך שילדיהם דרשו את טיפולם בלילה, הרי שלאחר שהילדים שלהם גדלו וכבר אין להם סיבה להתעורר בלילה, אם הם עדיין מתעוררים בלילה, הם ככל הנראה סובלים הפרעת שינה. חשוב מאוד לדעת שליקיצות מרובות או הפרעות שינה נוספות יש השלכות רגשיות, מנטליות ופיזיולוגיות על האדם ולכן, חשוב מאוד לטפל בעניין על ידי איש המקצוע הטוב ביותר.

הפרעות שינה- במה מדובר?

הפרעות שונה הן קבוצה של מצבים שונים אשר משפיעים על יכולתו של האדם לישון באופן קבוע. לעיתים הפרעות שינה יכולות להעיד על מצב בריאותי פיזי או רגשי לא תקין שהאדם צריך לטפל בו על מנת שבעיות השינה יפתרו. אולם, לעיתים הפרעות שינה לרבות יקיצות מרובות בלילה נובעות ממצבי לחץ שונים או הרגלים לא בריאים. על כן, האדם חייב לפנות לטיפול בגורם להפרעת השינה שלו בעזרת יועצת שינה, על מנת לישון שנת לילה רציפה ואיכותית יותר. 

כיצד מטפלים ביקיצות לילה מרובות?

על מנת לאבחן את בעיית השינה הספציפית אשר האדם סובל ממנה, עליו לפנות ראשית כל לרופא המשפחה שלו בכדי לשלול גורם בריאותו כלשהו שיכול לגרום לו ליקיצות המרובות בלילה. לאחר שהאדם עובר בדיקות שונות וניכר כי אין בעיה בריאותית כלשהי שבגינה האדם סובל מיקיצות מרובות בלילה, ניתן לבצע בדיקות במעבדות שינה מיוחדות אשר מטרתן היא לבחון את האדם במהלך שנת הלילה שלו ולבדוק מה גורם לאדם להתעורר כל כך הרבה במהלך הלילה. טיפולים רפואיים להפרעת שינה יכולים להיות: כדורי שינה, תרופות נגד אלרגיה או קור, מכשיר נשימה ועוד.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

הדפסת תלת מימד תל אביב

הדפסת תלת מימד תל אביב

מי שמעוניין בהדפסות בתל אביב יכול להגיע למיקום המרכזי שבו מבצעים הדפסות מסוג זה באופן איכותי ביותר. הדפסת תלת מימד הדפסות תלת מימד מתבצעות באמצעות

קרא עוד »