מהן השקעות אלטרנטיביות ולמי זה רלוונטי?

השקעות אלטרנטיביות

בימים עברו, רק גופים מוסדיים הכירו את עולם ההשקעות האלטרנטיביות ולכן רק הם השקיעו בהן אבל כיום, העולם הזה פתוח לכולם. השאלה היא, למי זה מתאים ואיך נדל"ן בחול קשור לכל זה?

השקעה אלטרנטיבית – הדבר החם בעולם ההשקעות

בשנים האחרונות כולם מדברים על השקעות אלטרנטיביות. זוהי בעצם אלטרנטיבה להשקעות המסורתיות בשוק ההון – אג"ח, פקדונות, מניות וכן הלאה.

עד לא מזמן, רק השקעות מסורתיות היו זמינות לציבור, כי רק לגופים מוסדיים היתה גישה למידע הנחוץ לצורך השקעות אלטרנטיביות, אבל השקעות אלטרנטיביות הן דרך מצוינת לתמוך בגידור סיכונים בתיק ההשקעות שלכם, כדי להוסיף לו ביטחון ותשואה.

משום כך, אפשר לראות בשנים האחרונות משקיעים פרטיים רבים בוחרים באלטרנטיבה.

סוגי השקעות אלטרנטיביות:

  1. נדל"ן, בעיקר בחו"ל
  2. השקעה בתשתיות (כבישים, אנרגיה ועוד)
  3. קרנות פרייבט אקוויטי
  4. קרנות גידור
  5. קרנות השקעה
  6. חברות ביוטק, פארמה ועוד.

יתרונות וחסרונות של השקעה אלטרנטיבית

השקעות אלטרנטיביות, מטבע הדברים, הן פחות נזילות. אי אפשר לסחור בהם בבורסה על בסיס יומיומי. לכן הן מתאימות לטווח ארוך יותר ומתאימות במיוחד לאנשים עם סבלנות, שלא מצפים לרווח מהיר.

יחד עם זאת, מדובר על תחום מורכב יחסית, המצריך ידע מוקדם והבנה של כל תחום בו אתם רוצים להשקיע. משום כך, נהוג לגשת להשקעות מסוג זה בליווי אנשים מקצוע, שחיים ונושמים את התחום, שיודעים איפה כדאי להשקיע ואיך לעשות את זה נכון. 

לסיכום

 השקעות אלטרנטיביות פתוחות היום לכלל הציבור וטוב שכך. הן מתאימות בעיקר לאנשים שרוצים לראות תשואות גבוהות בטווח הרחוק ונעשות בתחומים המצריכים ידע מוקדם. משום כך כדאי לגשת להשקעות אלה בעזרת מקצוענים. 

> קבלו מידע מקצועי ופרטים נוספים על תחום השקעות באתר עמית והגר!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

פירוק רכבים והקשר האקולוגי

כיום, העולם מודע יותר מאי פעם לנזקים האקולוגיים שהתעשייה הביאה אתה לעולם. כיום, יותר מאי פעם לבני האנוש יש כושר ייצור פנומנלי שאינו עומד בקנה

קרא עוד »
דירות דיסקרטיות בתל אביב

דירות דיסקרטיות בתל אביב

במהלך החיפושים שלכם אחר דירות דיסקרטיות בתל אביב יהיה מוטב מבחינתכם לסקור את האפשרויות השונות על פי רמת היוקרה של הטיב והמחיר שמוצע לכם. כך

קרא עוד »