מה לומדים בקורס ייעוץ משכנתאות?

קורס ייעוץ משכנתאות

יועץ משכנתאות פרטי זה מקצוע יוקרתי, מתגמל ומוערך. אם אתם רוצים להשתלב במקצוע, אתם לא חייבים להתחייב להכשרה של חצי שנה או שנה. במכללת מסלולים פותח קורס ייעוץ משכנתאות ייחודי, בפלטפורמה דיגיטלית. בתוך שלושה ארבעה חודשים ואפילו פחות, אתם יכולים לא רק לסיים את הלימודים בקורס אלא אפילו להתחיל לעבוד במקצוע. רוצים לדעת מה לומדים תוך כדי קורס ייעוץ משכנתאות? נסביר על הדברים המרכזיים. 

התאמת משכנתא ללקוח 

כדי לשמש בתור יועץ, יש צורך לדעת איך מתאימים משכנתא ללקוח. קורס ייעוץ משכנתאות שם את הדגש על ליבון הצרכים ועל זיהוי פרופיל הלקוח, באופן מלא ומעמיק. יועצים צריכים להתייחס לפרופיל הלקוח, לגיל, להכנסות, לגודל המשפחה, ליכולת ההחזר. יועץ צריך להיות במידה מסוימת בעל יכולת שיווקית, אבל הוא חייב עוד יותר מזה להיות אכפתי, בעל תודעת שירות והקשבה. יועץ שלומד אילו נתונים לקבל מהלקוח ואיך להשתמש בהם נכון, יבנה ללקוח את המשכנתא הטובה והנכונה ביותר. 

כל הריביות, כל המסלולים 

כל מה שרק רציתם לדעת על משכנתאות, מכל הכיוונים לומדים במסגרת קורס ייעוץ משכנתאות. כל מה שרציתם לדעת וכל מה שתצטרכו כדי לעבוד, לגבי הריביות של המשכנתאות, מה משפיע על שינויי ריבית, כל המסלולים הקיימים. 

בקורס לומדים את הרקע למשכנתאות, מה זאת אומרת משכנתא והלוואה לדיור, איך לשלב בין המסלולים השונים, על פי צרכיו של הלקוח. בקורס לומדים גם מה זה רישום משכנתא, איך לאשר משכנתא ועל מה הבנקים מסתכלים כאשר הם מאשרים משכנתאות. כל המושגים הפיננסיים והאחרים שמשמשים את כל אנשי המקצוע בתחום מוסברים בפירוט, למשל פריים, עוגן אג"ח, ריבית בנק ישראל, ריבת קבועה, משכנתא צמודה, מחזור, מדד המחירים והשפעתו על המשכנתא ועוד. 

 

אולי יעניין אותך גם שכר ייעוץ משכנתאות

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

כותבי תוכן – קווים לדמותו

לפני שאתם מחליטים באופן נחרץ האם לבחור בכותב תוכן כזה או אחר, יש מספר דברים שיהיה עליכם לבדוק מראש. אותם דברים יוכלו לעזור לכם להיות

קרא עוד »