מי את פטריית האגריקוס בלזאי?

פטריית האגריקוס בלזאי שלא נחזור על שמה במהלך המאמר הרבה מפני אורכו, היא פטרייה שנמצאה לפני לא מעט שנים אולם הפופולריות שלה התחילה לא מזמן. 

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שנמצאים צמחים באזורים אקזוטיים בעיקר, בעלי ערך תזונתי אדיר. כשאנחנו אומרים אדיר, אנחנו מתכוונים לכך. אין עוד מאכלים בנמצא שמספקים את אותו ערך. אם אתם רוצים את הערך, תצטרכו לרכוש את אותם צמחים ופטריות בחנות של אמיר פרלמן.

בנוגע לצמחים וכן פטריות מרפא ניתן לומר שהטעם שלהם לא כל כך טעים, לרוב האנשים, אולם הן מגיעות גם בגלולות וניתן להנות מהערכים התזונתיים שלהם בצורה כזו.

לגבי הפטרייה המדוברת, היא עשירה בוויטמינים שנחוצים לגוף ומאפשרים לו להתמודד טוב יותר עם מחלות. 

אז מהן התכונות של הפטרייה הסודית? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פטריית האגריקוס בלזאי:

הפטרייה המדוברת נמצאה בהתחלה, ביערות הגשם בברזיל. מבחינת הטעם שלה היא דומה מאוד לפטריות אחרות מאותה המשפחה. לאחר מכן במשך שנים הפטרייה לא הייתה מוכרת עד ל1960 שבה מישהו אחר מצא אותה ומאז היא נחשבת לאחת פטריות המרפא הנמכרות ביותר בעולם. 

שווי השוק של הפטרייה מוערך במאות מיליוני דולרים מידי שנה. מדוע אנשים כל כך התלהבו מהפטרייה? הפטרייה האגריקוס בלזאי ייחודית בכך שהיא עוזרת לגוף, בצורה טבעית לחלוטין להתגבר על מחלות קשות.

למשל, ישנן דלקות שברפואה המערבית יודעים שיש דבר אחד שיכול לעזור להם והוא אנטיביוטיקה. כידוע, אנטיביוטיקה היא תרופה שנחשבת לחזקה ורק כך ניתן למגר את הדלקת. אולם פטריית האגריקוס בלזאי עוזרת לגוף להתמודד עם הדלקת בצורה טבעית ממש כמו יעילותם של צמחי מרפא טבעיים אחרים.

בנוסף, יש בה פעילות אנטי וויראלית ואנטי בקטריאלית כך הגוף דוחה בקלות נגיפים. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...