למה כדאי גם לכם לפנות אל יועצת זוגית

לפנות אל יועצת זוגית

יעוץ זוגי הפך למנת חלקם של המון זוגות – גם בארץ וגם בעולם. זוגות נשואים או כאלה שמנהלים מערכת יחסים  ארוכת טווח: מוצאים את עצמם פעמים רבות נאלצים להתמודד עם אתגרים ומשברים במערכת היחסים – מה שעלול להוביל לחוסר שביעות רצון מהקשר ולעיתים גם לפרידה. אם יש נושאים שלדעתכם דורשים טיפול – זאת בהקשרים של בני זוג, משפחה גרעינית, משפחה מורחבת וכדומה – כדאי לשקול פנייה אל יועצת זוגית בנס ציונה. אבל למה זה חשוב? 

שיפור מערכת היחסים

הסיבה הראשונה היא ברורה ונוגעת לרצון לשפר את מערכת היחסים הזוגיות או המשפחתית. טיפול זוגי נועד כדי לתת צ'אנס לזוגיות ולנסות לנהל מערכת יחסים קשובה יותר, פתוחה וכזאת שרואה את האחר. בין היתר המטפלים עוזרים להתמודד עם בעיות חוזרות ונשנות בקשר ובנושאים שונים כמו משברים כלכליים, בגידות בחיי הנישואין, התמודדות עם חינוך הילדים וכדומה. 

שמירה על משפחה שלמה

מי שירצה לשמור על משפחתו שלמה, ירצה ברוב המקרים להיעזר באיש או אשת מקצוע (קראו על ייעוץ משפחתי עם נעמה רגב) שיכולים לזהות את הדפוסים ההרגלים וההתנהגויות שפוגמים במערכת הזוגית או המשפחתית. מי שרוצה לעשות מאמץ כדי לשמור על שלמות משפחתו, יפנה פעמים רבות אל יועצת זוגית. 

טיפול בבעיות שנוגעות לכלכלה, מתן אמון, סוגיות משפחתיות וכולי

לבסוף יש את היועצים שיעזור לפתור בעיות שנוגעות לביטחון כלכלי, פרנסה, מתן אמון או הפרת אמון, לבעיות שונות כמו ויכוחים או ריבים בלתי פוסקים וכולי. את כל אלה עוזרים אנשי המקצוע לפתור תוך מתן כלים ומיומנויות תקשורת עתידיים לבני הזוג. אז זה הזמן לבחור מטפלת זוגית טובה שתעזור לנהל נכון יותר את מערכות היחסים שלכם. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד דברים שיעניין אותך...

טיפים לבחירת מתנה ליולדת

בהתרגשות הגדולה כשמישהי קרובה יולדת, אחות, חברה, בת דודה ועוד, תמיד חושבים מה לקנות לה מתנה. ההיצע הוא רחב מאד והפריטים יפהפיים ובהתאם לתקציב רוכשים

קרא עוד »
חנות אופניים

איך למצוא חנות אופניים אמינה?

עומדים לרכוש זוג אופניים? זו רכישה משמעותית שלא עורכים כמוה לעיתים קרובות. לא פלא שאינכם יודעים לאן להגיע ולאיזו חנות לפנות. ככל שמדובר על זוג

קרא עוד »