סדנאות אפייה לארגונים – מחפשים חוויה לארגון שלכם? 

אתם מוצאים את עצמכם מידי פעם בחיפוש אחר חוויה מפנקת לעובדים? רוצים שעובדי הארגון שלכם יוכלו להעשיר את עצמם בכל מיני פעילויות שונות? כדאי שתדעו: סדנאות אפייה לארגונים לא במקרה זוכות בשנים האחרונות להצלחה. ראשית, היום הרבה יותר אנשים אוהבים לאפות מאשר בעבר. שנית, במסגרת סדנאות אפייה לארגונים באמת אפשר ללמוד לא מעט דברים חדשים. מדובר על סדנה של כמה שעות בודדות שבסופה העובדים יוצאים עם כלים באמת שימושיים, אז למה לחשוב פעמיים? 

בחירת הסדנה הנכונה – שווה להשקיע בכך מחשבה 

למרות שיש הרבה סוגים של סדנאות אפייה בימינו, זה ברור שלא בכל סדנה תקבלו את הכי טוב שיש. לכן, אם אתם כבר לוקחים את העובדים לחוויה כזאת, כדאי יהיה לבדוק לאן אתם פונים. מצד אחד, כדאי יהיה לבדוק מספר נתונים טכניים אודות הסדנה, כמו למשל: כמה זמן היא נמשכת ואיפה היא מתקיימת. מצד שני, כדאי גם לבדוק את התוכן עצמו ולהבין מה באמת הולך לקרות בסדנה. למשל, האם זו סדנת אפייה של עוגות מיוחדות? של מקרונים? או של כל דבר ספציפי אחר שיכול להיות מעניין עבור עובדי הארגון? 

כמה עולה השקעה כזאת בעובדים? 

זה ברור שאם אתם מחפשים סדנאות אפייה לארגונים שאליהן תוכלו לקחת את העובדים שלכם, תרצו להשקיע בהם. מצד שני, בדרך כלל במצבים כאלה יש לנו תקציב ברור שאנחנו לא באמת יכולים לחרוג ממנו. זו הסיבה שבגללה צריך לבדוק גם את נושא העלויות, כי לא תמיד בחירת הסדנאות הכי יקרות שיש זו האופציה הנכונה. אתם אומנם רוצים שלעובדים שלכם יהיה מעניין וטוב, אך בוודאי לא תרצו להכניס בשל כך את הארגון שלכם לחובות ולכן חשוב להבין כמה סדנה כזאת תעלה לכם. 

מעוניינים לדעת  עוד – קראו בהרחבה על סדנאות אפייה לייזה תובל.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.